Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi vált be a striák...

Kinek mi vált be a striák megelőzésénél?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 29. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 10 hetes kismama vagyok és megjelent az első csíkom.Ajánlottak egy krémet Milupa márkájú és 75ml 1200 ft.Nem vészes az ára.És aki ajánlotta neki bevált.Az egy kis csíkom pedig halványodik jelentősen.:)
2012. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Babaolaj.Én 37 hetes vagyok és nincs csíkom. De szerintem ez a dolog genetikus is. De tény, hogy kb a 12. héttől minden este kentem.
2012. ápr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem az elso babammal csak sima Nivea kremet kentem a hasamra, de reggel, este, neha meg delben is. Ahogy nyult a borom, ugy viszketett, es ahogy ereztem a viszketest egybol kentem.

Nem lett egy csikom se.

Most a masodiknal Palmer kremet hasznalok, ebben van kakaovaj, eddig nincs meg csikom.

De valoban ez genetikus is.

A csikok akkor jonnek, ha hirtelen sokat nyulik a bor.

Pl. ne maszkalj negykezlab, mert akkor a suly elore esik es az hirtelen nyujt a borodon. Mi keruljuk a kutyapozt is, mert akkor a hasam log. :-)

23 hetes kismami

2012. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! Még 11h vagyok, próbálok előrelátó lenni. Sajnos gyenge bőröm van, és tudom genetikailag elkerlhetetlen, ha hajlamos vagyok. Most Nivea-val kenem. Remélem jó lesz!

Boldog babavárást mindenkinek! :)

2012. ápr. 30. 01:04
 6/6 kékvirág10 válasza:

jeanne piaubert vergeturyl

Nálunk a családban mindenki tele lett csíkkal, csak én nem, ezt a krémet használtam, a testvéreim olcsóbbakat és meg is látszik a különbség. Igaz drágább a többi terméknél, de elég egy tubus belőle az egész terhességre, 15e Ft, a Douglas-ban kapható. Szerintem megér ennyit a csík mentesség.

2012. máj. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!