Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Striak ellen szerintetek jo a...

Striak ellen szerintetek jo a vazelin?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Meglevok ellen csak az ido hatasos valamennyire, megelozesnek barmi jo ami rugalmassa teszi a bort akar sima etolaj is megteszi, de ez igazabol genetika inkabb. Ha hajlamos vagy ra barmilyen csodakrem kifoghat rajtad. Nezd meg anyukadat testodat aki mar szult a noi rokonaid kozul ha tudni akarod hajlamos vagy e ra
2012. márc. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kenegettem a hasam rendesen, mégis lettek striák. A doki szerint a haskenegetés "jó foglalkozás", sokat nem segít, genetika kérdése az egész. És el is mondta, hogy minden az elasztintól függ, amiből ha nincs elég, akkor is bestriásodok, ha testápolóban ülök egész nap :)
2012. márc. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, én nézhettem anyukámékat, meg akik már szültek a családból - senki nem lett striás, csak én. A hajlam az nem ilyen egyszerűen szűrhető. :) De ha van rá hajlamod, semmi nem fog segíteni, én iszonyú mennyiségű pénzt fordítottam rá, hogy ne legyen - annyira nem vészes, de lett azért... Mondjuk az elég pici testemhez hatalmas pocim lett. :)


33 hetes km

2012. márc. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem az elso babaval hatalmas hasam volt, megsem lett egy darab striam sem. Anyunak mas testalkata van es tele van striaval.

A masodikat varom, de nem akarok draga kremeket venni, jo lesz a sima babaolaj es a vazelin.

Koszi a valaszokat!

2012. márc. 27. 09:23
 5/5 ptecus41 válasza:

Ö, a vazelin más funkciókkal bír. :D

Meglévő csíkokra a reconstria, megelőzésre a prevenstria krémet mondanám.

Itt szét tudsz nézni bővebben a stria témában:

www.striakezelese.hu


:)

2012. márc. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!