Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tudnám lenyugtatni a...

Hogyan tudnám lenyugtatni a Pocaklakómat?

Figyelt kérdés

Este 7 óta - kisebb-nagyobb megszakításokkal - nagyon aktívan mozog a babám. Eléggé fájdalmas. Nem tudom mit csinálhat bent, de össze-vissza rángatózik, hullámzik, üt, vág :( Próbáltam ülni, feküdni, de egyik sem jó. Már letusoltam, de mégis nagyon mozog. Mi lehet bent vele? Mitől ilyen? Nem ittam se teát, se kávét!

34+5 hetes


2009. jún. 22. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem is szokott igy lenni.nekem az vált eddig be hogy mondtam Neki h anyának ez fáj és egy kicsit nyugodtabb legyen,persze közben simogatni szoktam a pocakom.nem tudom hogy ez mennyire válik be Neked,de érdemes megpobálni.

31 hetes

2009. jún. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát ez sem vált be :(
2009. jún. 22. 21:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is ilyen kis virgonc lúrkóm van odabenn, akit nagyon nehéz lenyugtatni. Egyedül az vált be, hogy apa a kezét a hasamra teszi, de ez is csak ideig-óráig:-)hatásos.

2009. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem akkor csinált ilyen ribilliót, amikor befordult koponyavégű fekvésbe. Nem lehet nálad is ez?
2009. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sziasztok,apa keze nálunk is hatásos.nekem a 30 adik héttől meg y ez napi szinten,akinek kimondottan finomak a magzatmozgások,nem is érti mit beszélek.most is rodeózik,azért nem alszom.ehez képest holnap kéne szülnöm...a doki mondta,hogy az ilyen babák erős,életrevalók.
2009. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ma nekem is megőrült a kislányom, üt, rúg, kalimpál, pattog a hasam vagy épp hullámzik, vagy kinyomja magát, de max 1-1 órát pihent ma! Persze örülök neki hogy mozog de már aggódok hogy mi lehet. 25 hetes vagyok. Néha már be is keményedik a hasam.

Minden jót és remélem tudunk majd aludni is! :)

2009. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi lányok! Úgy tűnik, hogy vége a rodeó bajnokságnak, kb. este 10ig tartott....

Egyébként már fejvégű a 31. hét óta, tehát nem most fordult be (és remélem, hogy nem most fordult vissza..)

Úgy tűnik vannak ilyen napok is, remélem azért nem volt semmi baja, csak egyszerűen aktívabb volt a szokásosnál!

Kellemes babavárást!

2009. jún. 23. 07:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elijeszteni,de nekem pont ilyen volt mikor visszafordult.

De ez nem jelent semmit,lehet csak az idő miatt volt,a már kinti babák is megkergültek a napokban.

2009. jún. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

22:14-es vagyok. Én is ettől tartok mert nekem is már fejvégű volt, örültem is. Remélem nem fordult meg, mert nagyon nagyon mozgott és sokat keményedett már tőle a hasam. Remélem azért jól vannak.

Nyugis napot kívánok!

2009. jún. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!