Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik olaj, krém vagy készítm...

Vickka kérdése:

Melyik olaj, krém vagy készítmény a leghatásosabb a terhességi csíkok megelőzésére, kezelésére?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
A lenyeg az hogy hidrataljon a tobbi genetika
2012. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Zsíros testápoló, a többi tényleg genetika, ahogy az első is írta!
2012. ápr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A Johnsons babaolaj, az a sűrűbbik, zselés, én buborékosnak hívom, azt kend magadra tusolás, fürdés után, és vizes bőrre. Illetve a sima, tégelyes Nivea krém jó, nekem. A többitől piros pöttyeim lettek.
2012. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sogonőm,megvette a legdrágább krémeket és mégis vastagon csikos maradt és széttrepedt a bőre,egy gyereknél.Én semmit nem vettem,ha eszembejuttott bekentem babatestápolóval és egyetlen csikom sincs,pedig már 3-at szültem.anyámnak sincs és a hugomnak sem lett.Genetika az tuti
2012. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez nagy részt genetika. Én olcsó dm-eset vettem, nem is repedtem ki sehol.De szerintem ha bekenem sima testápolóval akkor is ez lett volna a hatása. A barátnőm egy drága fajtát vett, reggel este kente magát.A melle a feneke, a hasa is tiszta csík lett. És olyat is ismerek, aki még csak olcsóbbik fajta olajat,krémet sem használt és mégis meg úszta egy csík nélkül.
2012. ápr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek csoda krémek sajnos, a lényeg hogy hidratáljon és ne legyenek benne káros anyagok mert a börön át eljut a babához is. Én 9 hónapig kentem egy csík nem volt, az utolsó héten megrepedt mindenhol a bőr, fél év alatt halványodtak a csíkok, de azért látszanak, tényleg a géneken múlik.
2012. ápr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ez tényleg genetika.

Én most várom a harmadikat, soha nem kentem semmivel, egyáltalán nem vagyok csíkos sehol sem, olyan, mintha nem is szültem volna.

A barátnőm már az elsővel szó szerint szétrepedt, pedig 50 kg-os, most a 3.-at várja Ő is, gondolhatod szegény hogy néz ki.

Ő 27 éves én 37.

2012. ápr. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát én kamaszkoromban és felnőtt koromban rengeteg striát összeszedtem, már előre féltem a terhességtől. Anyukámnak is sok stirája lett anno, nővéremnek egy sem a terhességei alatt. Bőrgyógyászoz elmentem, azt mondta, a vízhiányos bőr hajlamos a striásodásra és a kötőszöveti gyengeség, amit sok sok víz ivásával,megfelelő ápolással és rendszeres masszírozással el lehet kerülni.

Körömvirágkrémet használtam végig + tengeri sóval finoman masszíroztam magam+ sok sok vizet ittam. Második babámat várom és egy striám sem lett.

2012. ápr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha még érdekel valakit, a belső hidratálás sokkal többet ér, mint a külső ápolás, vagyis rengeteg folyadékkal több esély van elkerülni a striát, bár aki hajlamos, nem valószínű, hogy megússza, én sem úsztam meg.. 2 babám van és a hasam tiszta lila striás :((( azért ha valakinek beválik erre valami gyógyszertári csodakrém tényleg megírhatná!!
2012. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!