Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hét alatt már háromszor...

Egy hét alatt már háromszor szédültem útközben és álltam az ájulás szintjén. Nálatok volt ilyen? Normális? Hogy lehetne elkerülni?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen alig merek elindulni valahova. Pedig még csak 16 hetes vagyok. Mi lesz ha nagyon lesz a pocim? Ilyen melegbe el se induljak sehova? Amúgy alacsonyabb a vérnyomásom alapból.
2012. ápr. 30. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az első gyereknél csak egyszer, a gyógyszertárban álltam sorba, mikor egyszer csak úgy éreztem kimegy alólam a talaj. Leültem, hoztak vizet, és 2 perc alatt elmúlt. Most következő babánál meg rengetegszer ha állni kellett valahol. A konyha kész rémálom volt, folyton ájulás érzésem van. Szédülés, hányinger.
2012. ápr. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont mint az elsö válaszolónál.


Elsö gyereknél nem igazán emlékszem ilyenre.


nekem most a másodiknál rendszeres, és már 30 hetes vagyok. nekem a félelmem hogy a másfélévesem a kezemben van. de sajna ez van.

2012. ápr. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy iszol elég folyadékot? Ettől is lehet rosszullét, főleg, ha az alacsony vérnyomásodhoz viszonylag magas pulzus társul (nekem is alacsony a vérnyomásom). Én 2-3 nap alatt helyrejöttem a több folyadéktól. És én télen voltam ilyen rosszul, úgyhogy nem a melegtől van. 37 hkm
2012. ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Attól nem hiszem, mert napi 3-4 liter folyadékot iszok meg. Ami szinte csak bubimentes víz vagy tea. Kávé segíthetne? nem kávézom.
2012. ápr. 30. 13:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igyál csalánteát, a vas miatt. Én a vas hiányától voltam rosszabbul, mert nincs ami szállítsa az oxigént. aztán a pótlástól lettem jobban. a csalántea erre a legjobb, de ne vidd tulzásba se, mert vizhajtó. nap egy filter, vagy pár levél, egy két hétig. igen, a kávé jó. én meg se, lennék nélküle, tuti összeesnék úton útfélen. én ájultam el eleg rendesen terhesen. 15 percig pofozgattak...
2012. ápr. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én úgy hallottam hogy terhesség alatt nem lehet csalánteát inni...
2012. máj. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is hallottam ilyet, azért is írtam hogy mértékkel. Elméletileg vízhajtó hatású és azért nem ajánlják. De pl. ha a kismama vizesedik, akkor ez a hatás pont hogy előnyére is válik. Ha meg nem vizesedik, akkor sem árthat napi egy filter, ha sok folyadékot iszik mellé. Én ittam, iszok terhesen, bajom nem lett, viszont a vasamat rendbetette, és most észrevehetően sokkal jobban vagyok, mint mielőtt ittam. Nem kapkodom a levegőt, nem szédülök és nincs a pulzusom az egekben 100 fölött...
2012. máj. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!