Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 Hetes Állapotos vagyok :-)...

Bolya kérdése:

18 Hetes Állapotos vagyok :-) És még mindig vannak rosszul léteim de most már 3 szór is elő fordult, hogy szédültem és hirtelen elöntött a forróság és szinte az össze csuklás környékezett természetes ez?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még az utolsó napon amikor szülni mentem hánytam. Inkább kérdezd meg a dokit, én is végigkóvályogtam a terhességemet, de biztos ami biztos mond el mit szoktál érezni.
2012. jan. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a kettő nem függ össze.

A hányinger sajnos normális lehet.

Az összecsuklós élmény meg talán alacsony vérnyomástól van.


Azt kell mondjam, hogy mindegyiket "ismerem", és még sincs baj a terhességemmel, de legközelebb említsd meg a dokinak.

És pihenj, ami belefér.

2012. jan. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon meg nyugtató,hogy nem vagyok egyedül ebbe a helyzetbe csak félek,hogy nem szedek semmit hogy nehogy baj legyen .
2012. jan. 18. 13:46
 4/5 anonim ***** válasza:
A szédülés az alacsony vérnyomás miatt van. Velem is előfordult még a 20-as hetek elején is. Ilyenkor mindig megmértem a vérnyomásom, és baromi alacsony volt, nem meglepő, hogy az ájulás kerülgetett. A forróság is amiatt önt el, hogy az ájulás szélén állsz.
2012. jan. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is az alacsony vérnyomás miatt lehetnek a szédülős-összecsuklós rosszullétek. Én 26 hetes vagyok, és ha nem iszom meg reggel 1 kávémat akkor én sem bírok magammal. Doki engedéllyel kötelező kávéznom. :) Persze csak egyet egy nap, így kb 90/60 a vérnyomásom! Kávé után. Beszélj a dokiddal. Jah a hányingerek nekem a 10 hét végére elmúltak.
2012. jan. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!