Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első trimeszterben mennyire...

Az első trimeszterben mennyire domborodott ki a hasfalatok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Semennyire.


38 hetes km

2012. ápr. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2.terhességnél nagyon...
2012. ápr. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én amúgy is kövér vagyok, de az első babaánál a 20. hétig alig látszott, hogy baba lenne, míg most a másodiknál a 14. héten már akkora volt a hasam, mint az elsőnál a 6. hónapban. Ebben csak azt tartom furcsának, hogy eddig egy kilót sem szedtem fel, sőt 5kg-ot fogytam. A doki szerint normális ez is, az is.
2012. ápr. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én most vagyok a 14. héten,de nem látszik még semmi,első baba.
2012. ápr. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ugyanolyan a hasatok, mint terhesség előtt? A tapintása se más? Nem gyűrődik nektek pl. másképpen?
2012. ápr. 30. 15:50
 6/11 anonim ***** válasza:

Első trimeszterben semmi változás nem volt, vékony testalkatú vagyok és nem is gyűrődött másképp.

21hkm

2012. ápr. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

semennyire.. :) sőt, fogytam 3 kilót a sok rosszullét miatt. 18 hét után kezdett igazán láthatóvá válni.

24 hkm

2012. ápr. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy gyűrődne másképp? A méh a 12. hétig a szeméremcsont mögött van. Egy csont mögött lévő, "eldugott" szerv, nem fog látszódni.
2012. ápr. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én most vagyok a 12. hétben, de végig felvagyok puffadva, más már megjegyezte milyen pocis vagyok, de ez még nem a babó! Engem mondjuk ez nagyon zavar, főleg estére lesz olyan, mint egy labda.Nem tudom meddig tart ez, és mikor lesz igazi pocim:)Miért kérdezed? Neked milyen,mennyi idős vagy?
2012. ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Semennyire, de nagyon puffadtam, foleg estere es azt hittem hogy szetfeszulok. En vekony vagyok, izmos a hasam, az izom miatt igy nem jott elo a hasam puffadaskor sem, de kegyetlen teltsegerzesem volt szelgorcsokkel fuszerezve.

Szerintem ha atlag hasfalam lett volna, akkor ekkora puffadastol biztosan torokbasa lettem volna estenkent.

Azt mondjak egyebkent, hogy a tobbedik baba ezert is latszik hamarabb, mert a kitagult hasizom mar nem tart elegge es egy kisebb meretu puffadastol is lesz pocakja a kismamanak.

Nekem tobbedik babaval sem volt felido elott, de en szulesek utan visszaerositettem a hasamat is.

2012. ápr. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!