Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt hordtatok...

Terhesség alatt hordtatok valami speciális bugyit? Milyet? És milyen árfekvésben, hol vettétek?

Figyelt kérdés
Köszönöm.
2012. ápr. 30. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem hordtam. Milyen speciális bugyira gondolsz? Simán jók voltak rám a régiek, derékmagasítottat pedig feleslegesnek tartom-főleg ilyen melegben.
2012. ápr. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az első terhesség alatt én sem hordtam semmit, de hallottam több anyukától, akik hordtak. Akkor nem kérdeztem rá, hogy milyet, meg minek. Most a 2. babánkat várjuk, és a fehérneműüzletben mondta az eladó, hogy most éppen nincs, de egyébként létezik, ami alulról jól megtámasztja a hasat, és direkt terhességre van. Mivel most jóval előbb nőtt a hasam, elgondolkodtam, hogy esetleg érdemes lehet, de nem tudok róla semmit.
2012. ápr. 30. 17:10
 3/4 anonim ***** válasza:

A Brendonban lehet pl. kapni, elvileg jól alátámasztja a hasat. 4-5 ezer forint, de semmit nem ér, így én nem igazán javaslom.


38 hkm

2012. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én most a tescóban vettem 3 darabos fekete erős gumirozás nélküli bugyit, pamut, tök kényelmes és jól tart. 1000ft volt a 3 darabos csomag.

Fekete és fehér színben is megtalálod.

2012. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!