Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kis mami vagyok....

30 hetes kis mami vagyok. Voltam már bárányhimlős gyerekkoromban de azt hallottam többször is elkaphatja az ember?

Figyelt kérdés
A párom fia elkapta és az anyukája úgy gondolja mi is vegyük ki a részünket és ide akarja passzolni. Van valami veszélye a babámra nézve ha elkapom ismét? Vagy tényleg ellehet kapni többször?

2012. ápr. 30. 07:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Igen, el lehet kapni, de kevés rá az esély. Én tuti nem mennék a biztonság kedvéért himlős közelébe.
2012. ápr. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
AMúgy igaza van az anyukának, apukának is ki kéne venni a részét, valahogy oldjátok meg. Te menj el egy pár napra otthonról.
2012. ápr. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

èn úgy tudom, ha az biztosan bárányhimlö volt akkor nem lehet elkapni. De ha egy enyhe lefolyásu valamilyen himlö amiröl nem volt biztos az orvos, mert nem voltak tipikus tünetek, akkor lehet máson estél át.


Apuka is kiveheti a részét belöle, de az is megoldás, hogy anyuka házába megy apuka vigyázni a himlös gyerekre a köv pár napban, és csak éjszaka megy haza.

2012. ápr. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja persze.Apuka is kiveheti a részét anyuka házában ahol ott a nagymami a nagypapi az anyuka meg az anyuka pasija aki miatt robbantotta a családot,biztos oda menne.Anyuka gondolt volna erre akkor amikor bemászott másnak az ágyába és a nyakunkon hagyta a sok adósságot váláskor.Bocsi de hosszú a történet és anyuka állandóan nekünk passzolni a beteg gyereket mert ugye azt könnyebb.De kérdezem én nekem szülte?És ha meglesz az enyém én az ő beteg gyerekét ápoljam utána meg a picivel rohangáljak orvoshoz mert a párom is vegye ki a részét?Egy kicsit morbid.Ne hari de másképpen látom mert én benne vagyok és már baromira unom hogy hülyének akar nézni.Köszi a válaszokat.
2012. ápr. 30. 08:29
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok esély van rá hogy elkapod mégegyszer.

De mikor a párod választottad, tudtad hogy van egy gyereke, ami vele jár, hozzá tartozik!

2012. ápr. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

Nézd, a kérdésed arra vonatkozott, elvált apuka kivegye a részét a fia betegségéből. A válasz - igen.


A többi már más kérdés, a te oldaladról nézve a dolgokat.


a kérdésed elég korrekt volt...

A többit meg Te vállaltad, amikor egy elvált pasassal álltál össze.


Nyilván nem egyszerű. A gyerek érdekeit nézzétek.

2012. ápr. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A kérdésem arra vonatkozott hogy az én babámnak lesz lehet-e baja ha elkapom a gyerekétől.Igen tudtam mit vállalok de nem azt hogy másnak a beteg gyereke folyamatosan hozzánk legyen passzolva.Én a saját gyerekem érdekeit nézem mert most már mi vagyunk egy család.És nyolc éve várok arra hogy gyerekem legyen és a mostani babám előtt volt egy vetélésem és ez a terhességem sem indult zökkenő mentesen.Tehát lehet nyugodtan rám bármit mondani de egy felelőtlen nő miatt aki lószart sem foglalkozik a gyerekével én nem vagyok hajlandó kockáztatni a babámat és magamat.Köszönöm a hozzá szólásokat de igazából a rendes kérdésemre nem válaszoltatok.
2012. ápr. 30. 09:34
 8/13 anonim ***** válasza:

El lehet kapni újra, valóban, de nagyon kevés rá az esély, arra pedig, hogy ha egyszer már voltál ilyen himlős, és újra elkapod, olyan intenzíven, hogy a baba is kapja, szinte nulla. :) Ha bármi gyanúsat észlelsz magadon, akkor persze rögtön orvos.


Mivel egyébként az esély megvan, megmondanám a kisfiú anyukájának, hogy most ne passzolja ide. Biztos, ami biztos.

2012. ápr. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
elég szemét az anyuka h így áll hozzá h apuka is vegye ki a részét.abban ez esetben ez rendben is lenne ha te nem lennél babás.de mivel az vagy így szemétség így hozzá állnia.amúgy igen el lehet kapni,én is 2x voltam.
2012. ápr. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia én is voltam bárányhimlős gyerekkoromban,a 3,5 éves kisfiaméknál az oviban volt bárányhomlős és semmi bajom nem lett!

Ha tuti voltál gyerekkorodban himlős ,akkor nem kaphatod el!!

üdv egy 27 hetes kismama

2012. ápr. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!