Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet festeni terhesen (mármin...

Lehet festeni terhesen (mármint szobát)?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jól szellőző helyen teszed...

A lényeg,hogy ne szívd be azokat az erős szagokat.


üdv

2009. jún. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, nekem még az udvaron a kerítést sem engedték lefesteni, a 12. hétig nagyon kell vigyázni magatokra, no meg utánna is persze, szerintem ha lehet ne, bár már nagyon túl van lihegve ez a terhesség, lehet csak ijesztegetnek, de a kisördög mégis bennem van.
2009. jún. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én festettem kb.20-22.hetesen.Persze a férjemmel,vígyázzva.Most ajtokat festek.Ha nincs problémád nyugodtan csak ne erőltesd meg magad.
2009. jún. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szuper maszkok vannak már és nem is drágák, egyébként gondolom amúgy is kinyitod az ablakot festésnél ilyenkor meg pláne. Semmi bajod nem lesz, ha ésszel csinálod. Iktass be kisebb szüneteket és akkor kimész a friss levegőre. Egyébként hány hetes vagy? Boldog babavárást!
2009. jún. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ez nekem is komoly kérdésem volt annak idején, úgyhogy alaposan utánanéztem! A blogunkban egy cikket is írtam róla:

[link]


Röviden: szabad, ha betartasz néhány alapszabályt (többek között amiket a többiek is mondtak, de fel is sorolom a blogban). Jó festést!

2010. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!