Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhesen lehet víz...

7 hetes terhesen lehet víz alapú lazúrral festeni, ill. alapozni?

Figyelt kérdés
Már megtettem, így kicsit félek, hogy nehogy valami gond legyen.Először azt gondoltam, hogy mivel víz alapú, nem káros, de most elbizonytalanodtam. A helység jól szellőző volt, de az alapozó tartalmaz biocideket. Nagy bajt csináltam?
2009. aug. 3. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

miért kell ebből ekkora dolgot csinálni?ne haragudj,de a baba ha megakar maradni,megmarad..biztos hogy egy szobafestés nem fogja befolyásolni.ennyi erővel szúnyogriasztót se használjunk mert BIZTOS(!) valami baj lesz,inkább marassuk magunkat halálra...

ha meg tényleg ennyire félsz,akkor halaszd későbbre a festést..

2009. aug. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
bocs,most látom hogy már megtetted.ne reagáld túl,elég realitástalan,hogy valami baj lenne
2009. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2009. aug. 3. 16:01
 4/6 anonim ***** válasza:

az élet nem áll meg, ne aggódd túl a dolgokat. van olyan barátnőm, aki helyett az első pillanattól takarított az anyukája..., hát helyettem senki nem emelte fel a portörlő ruhát, a domestost, és a wc is ki lett takarítva "néhányszor" az elmúlt hónapokban. mi is festettünk, szobát is, meg lazúrral is festettem, polcokat, kiságyat stb. itt a vasgyúró a pocakomban, és már csak arra várunk, hogy előbújjon.

L. 38+3

2009. aug. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ne aggódj , nem lesz semmi baj! Kicsit utánanéztem a dolognak és egy szoba kifestése elhanyagolható rizikót jelent! Nem írom le ide a részleteket, de egy egész cikket írtam erről!

[link]

2010. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak! Köszönöm a cikked, így utólag is jól jöhet, most úgy néz ki ismét várandós vagyok :) Még egyszer köszi
2011. dec. 15. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!