Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felkeressem az orvosomat,...

Kinga20x kérdése:

Felkeressem az orvosomat, vagy hagyhatom figyelmen kívül?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hetekben elkapott ez a terhességes roszullét, hányás stb. elég kimerült és gyenge vagyok napok óta, bár már nem rókázok, de gyenge vagyok. Pár napja, ha a fekvésen kkívül mást csinálok, felállok, sétálok egy kicsit, utána ugy ver a szívem mintha egy maratont lefutottam volna. Nagyon gyorsan ver és érzem is a mellkasomon. Ezelőtt 2 évvel protlémám volt a vérnyomásommal, pulzusommal. De azóta semmi probléma vele. Szerintetek felkeressem reggel az orvosom, vagy hagyhatom figyelmen kívül?
2012. ápr. 30. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, de ha voltak gondjaid, esetleg említsd meg neki. Terhesség alatt megemelkedik a pulzus, nekem az elejétől 100 körüli, és a szívdobogás-érzés is normális, csakúgy, mint a gyengeség. Kitartás!


38 hetes km

2012. ápr. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Korábbi problémáid figyelembe véve fő az óvatosság! Beszélj erről az orvosoddal mielőbb, nem baj, ha felesleges. Inkább legyen az, és te is megnyugszol!
2012. ápr. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát megemlítem az orvosnak az tuti... De nem akarok megint 1000 kivizsgálásra menni, 1 éven keresztül jártam orvoshoz, a vérnyomásommal. az orvosok azt mondták, hogy lassan már nem kéne élnem. Az öreg bácsi aki az ekg-t csinálta azt mondta bármikor megállhat a szívem. Addig addig küldtek ide-oda míg hirtelen minden elmúlt. Azokban az időkben napi 2-3x el ájultam. Féltem kimenni az utcára is, nem 1x szedtek össze idegen emberek...
2012. ápr. 30. 23:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Lelki gondjait nincsennek, nem félsz, vagy idegeskedsz sokat valamiért? Az okozhat ilyet, és egy vizsgálat sem mutatja ki míg be nem vallod, de terhesen magas vérnyomásra gyógyszert kell szedni!
2012. máj. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!