Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkaphatok valamilyen fertőzést?

Elkaphatok valamilyen fertőzést?

Figyelt kérdés

Tegnap egyik pisiléskor észrevettem, hogy a folyásom kicsit erősebb sárga, mint szokott lenni, erre természetesen megijedtem (mert azt hittem, hogy barnázást fogok tapasztalni), és állandóan WC-re járkáltam nézegetni a folyás színét. Semmi nem történt, már a következő alkalommal az eredeti színe volt a váladéknak, de szerintem megsértettem a sok törölgetéssel a hüvely bemenetét, mert csíp pisiléskor.

Szerintetek elkaphatok így vmit, vagy esetleg tudjátok, mivel kezelhetném ezt???

8 hetes vagyok


2009. jún. 23. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a védőnőt,vagy a dokidat. Én soha nem kezdek el szedni semmi gyógyszert, vagy krémet használni mielőtt nem beszélném meg valakivel. Én úgy tudom, hogy normális, ha változik a színe, vagy a mennyisége, az a lényeg, hogy büdi ne legyen.

Szerintem mindenképp beszélj valakivel, mert nehogy valami nem megfelelő gyógyszerrel nagyobb bajt csinálj, mint amilyen van.

2009. jún. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, igazából magától is rendbe kell jönnie, elvileg nincs semmi gond, csak így ugye nagyon vigyázni kell a higiéniára. a folyással kapcsolatban megnyugodtam, a mennyisége ugyanis gyakran változik, van, mikor sok van, van amikor pedig egyátalán semmi.
2009. jún. 23. 11:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csíp pisiléskor az egyáltalán nem jó, ha mész az orvosodhoz, mindenképpen jelezd. Amúgy amit házilag lehet használni, ha valami gond van a hüvelyflórával, az a a Génia 92 hüvelykúp, ez nem gyógyszer, csak visszaállítja a hüvely eredeti savas rétegét.
2009. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak: nem a hüvelyem csíp, meg nem is a húgycső, hanem kifejezetten a hüvely bemenete, érzem is, hogy ott megsértettem kicsit. akkor fáj, ha ráfolyik a vizelet.
2009. jún. 23. 11:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább menj el orvoshoz.Nekem is volt 1 nap sárga folyásom,aztán tegnap kiderült,hogy gombás fertőzésem van.Kaptam kúpot.
2009. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!