Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye, hogy elkapha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy elkaphatok valamilyen betegséget egy olyan prostituálttól, aki a neten hirdeti magát, igényes és tiszta?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Attól, mert tiszta, meg igényes, még ugyanúgy megfordult benne a fél megye. Szerinted??
2010. jan. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Inkább keress egy mgfellő barátnőt.

Én szabad vagyok:D

2010. jan. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Mellőzd a csókot és orált is csak gumiban.
2010. jan. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Én is szabad vagyok!

F/23

2010. jan. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Lerin válasza:
47%

Ha erre adod a fejed, akkor gumi óvszer mindenképp.

Lerin 21F

2010. jan. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Minek neked olyan nő, akin a fél világgal osztozol? Nekem ugyan nem lenne gusztusom lefeküdni egy olyan nővel, akiről előttem fél órával gördült le egy másik hím. Mosakodhat akármennyit, az én értékrendem szerint az ilyenek visszataszítóak.
2010. jan. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Ráadásul ha beledugod, az olyan mint ha a fél országba dugnád bele!
2010. jan. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
nem éri meg a kockázatot ! te kockáztatnád az egészséged, az életed ?? inkább keress egy barátnőt , ismerkedj ! egy AIDS-el fertőződött fiú már nem annyira érdekli a lányokat.
2010. jan. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hiába kötelező az ilyen foglalkozást űző nőknek a rendszeres nőgyógyászati vizsgálta. Ki tudja mikor vizsgálták meg utoljára. Lehet épp akkor jó eredményei voltak, de találkozott egy olyannal akinek fertőzése volt és te elkapod. Az egészséget legyen a legfontosabb!!!! Inkább ne keress fel ilyen nőt.
2010. jan. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
50% vagy elkapod, vagy nem.
2010. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!