Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, akinek a terhessége...

Van olyan, akinek a terhessége alatt sosem lett pozitív a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs. 1 dbnak minimum , h pozinak "illik" lennie. (persze kb. 3-4 hónapos korig)
2012. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én voltam így. De a baba elment. Amikor erős a tapadás, és szépen fejlődik, akkor termelődik a HCG minden esetben, és a teszt erre reagál. Tuti kimutatja a terhességet!
2012. máj. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
A terhességi teszt végig pozitív, nem csak 3-4 hónapos korig. Kizárt, hogy legyen ilyen. azt el tudom képzelni, hogy nagyon későn, de hogy soha, azt nem.
2012. máj. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mennyire nagyon későn?
2012. máj. 1. 16:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy 7 hetes terhességet mindegyiknek ki kell mutatnia, rendezett ciklusok esetén. Ha nem rendszeresek a ciklusok, akkor akármikor lehet pozitív, tehát mondjuk azt, hogy fogantatás után kb. 3-4 héttel egyszerűen kizárt, hogy semmilyen biokémiai reakciót nem ad a vizelet a HCG teszttel.
2012. máj. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!