Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor mondtátok el a...

Ti mikor mondtátok el a babahírt a közeli rokonoknak? Én rosszul tettem, hogy a pozi teszt napján elmondtam a legközelebbieknek?

Figyelt kérdés

2 napja teszteltem egy halvány pozit, ma meg egy erőset :)

Nem bírtam ki, elmondtam anyukámnak, két nővéremnek, meg a párom anyukájának. Szerintetek rosszul tettem? Nem lett volna szabad ilyen hamar elmondani? De annyira boldog vagyok, hogy meg kellett osztanom Velük! :) És úgy állok hozzá, hogy minden rendben lesz!

Ti mikor mondtátok el a közeli rokonoknak? Szülőknek?



2012. ápr. 24. 15:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én is az erős pozi teszt után mondtam el a családtagoknak!

22hkm

2012. ápr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én is a teszt után elmondtam a közeli családtagoknak, viszont barátoknak, ismerősöknek a 12. hét után.
2012. ápr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Páromon kívül mindenki a 12. hét után tudta meg.
2012. ápr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem akartuk elmondani senkinek. Aztán úgy alakult, hogy a tesztelés másnapján frontálisan ütköztünk és akkor én mondtam az orvosoknak, hogy ne röntgenezzenek. Anyukám persze rögtön levette, hogy miért nem engedem, fél nap múlva már szerintem az egész város tudta...

(Szerencsére a picike olyan picike volt még, hogy semmi baja nem lett :) 3 és fél éves nagyfiú)

2012. ápr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A közeli rokonok kb. azonnal tudták!:)

Barátok meg úgy a 9. héten, mert a párom annyira örült,hogy elmondta az egyik barátjának, az meg egyből az össze többinek!:)

2012. ápr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkét gyereknél legalább 2 hetet vártam, míg a szüleimnek elmondtuk. Addig túlvoltam az első nőgyógyászati vizsgálaton, így már minimum annyit tudtunk, hogy jó helyen tapadt az embrió és megfelelően fejlődik.

Persze én is úgy álltam hozzá, h minden rendben lesz, de ennyi bizonyosság nekem kellett.

2012. ápr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én is elmondtam a közeli hozzátartozóknak, amikor pozitívat teszteltem. Igaz nekem akkor már 2 hete késett. Férjem bátyja meg jól kikürtölte mindenkinek, szóval másnap már nagyjából mindenki tudta... :D :D
2012. ápr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 porcukormókus ***** válasza:
Mi sem bírtuk tartani a szánkat, de nem is akartuk. :)
2012. ápr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Amikor az első babámmal terhes lettem én is elújságoltam a hírt a pozi teszt után. Amikor 2.-ra terhes lettem szintén, de akkor sajnos elvetéltem. Ezért amikor 3.-ra is terhes lettem nem mondtuk senkinek, jól is tettük, mert akkor megint elvetéltem. A 4. terhességemnél sem mondtuk el a hírt, csak mikor már betöltöttem a 12. hetet.
2012. ápr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Párommal együtt teszteltem,ő egyből tudta!Aztán a 6.héten mentünk dokihoz,utána elmondtuk a párom és az én szüleimnek,meg a tesóinknak.12.hétig semmi kép nem tudtam volna várni!Most már nagyon várjuk,hogy kibújjon :)

38hkm

2012. ápr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!