Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vetélés minden esetben...

A vetélés minden esetben görcsökkel és vérzéssel jár? 6 hetes vagyok, csütörtökön megyek dokihoz először. Úgy aggódom, hogy minden rendben van-e. Panaszaim amúgy nincsenek.

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Igen, a vetélés erős görcsökkel jár, és bő vérzéssel is. Ne aggódj, ha nincsenek panaszaid, biztos minden rendben van.
2009. jún. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmilyen tünetem nem volt, sőt megmaradtak a terhességi tüneteim is. Csak az UH-n derült ki, hogy baj van. 9 hetes voltam.
2009. jún. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első erhességemet észre sem vettem, csak a 7. héten, mert semmi tünetem nem volt!! A gyógyszert előtte két hónappal hagytam abba, és a doki figyelmeztetett, hogy ne aggódjak, ha rendszertelen lesz a menis, fél év mire rendesen beáll. Hát nem így lett. Úgyhogy, nyugi, ha nincs semmi panaszod, az nem azt jelenti, hogy baj van, inkább örülj neki, hogy te is a szerencsésebbek közé tartozol. Jobb, mintha minden reggel a hányással meg rosszullétekkel szenvednél!!

Kellemes babavárást!:)

2009. jún. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj,biztosan minden rendben lesz!Bár könnyű mondani,én is teljes ideg voltam.És vagyok még mindig,pedig már 16 hetes vagyok.Az,hogy nincsenek panaszaid,nagyon jó,örülj neki.
2009. jún. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

2 válaszolónak: Sajnálom ami történt, és remélem, a következő babával minden rendben lesz!


Igazából azért aggódom picit, mert fog gátló mellett lett jött ez a baba.

Amúgy az első várandósságomnál sem voltak panaszaim, egyedül az állandó farkaséhség. Most meg kifejezetten étvágytalan vagyok, remélem ez tényleg nem jelent bajt.

De semmi görcs, vérzés, vagy egyéb dolog nincs, csütörtökön kiderül, minden okés-e.

Drukkoljatok :)

2009. jún. 23. 11:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves Tőled a jókívánság, ez már azóta meg is történt! :) Igaz, nem írtam ide, mert nem kapcsolódott a kérdéshez, de 2 hónapra rá megfogant a kislányom, aki csodálatos, egészséges és a családunk szeme fénye. Az előzmények miatt az elején sokat aggódtam, és csak a 12. hét után mondtuk el a családnak, kivéve az anyukámat, aki a szülinapjára kapta a hírt külön ajándékként :)
2009. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!