Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség és a gomba? Lehet...

Terhesség és a gomba? Lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Kezeltesd ki, akkor nem. :) Egyébként egy gomba miatt kialakuló fertőzés okozhat gondot - koraszülést pl.
2012. máj. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kezeltetni kezeltetem, de visszajön
2012. máj. 1. 17:31
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ugyan baktérium volt a vizeletemben, de eddig már kétszer is, remélhetőleg többször nem fog előjönni, az orvosom mondta hogy igen, árthat a babának de nem mondta meg miben. Kezeltesd, folyamatosan vizsgálni fogják a vizeletedet ha tudják hogy hajlamos vagy erre, így meglehet előzni a bajt.


Amúgy egyszer valami olyasmit olvastam hogyha valakinek gombás fertőzése van, akkor császározzák, de nem akarok hülyeséget mondani, meg ijesztgetni sem, szóval ennek nézz utána. Amúgy itt olvastam az oldalon.

2012. máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az a streptococcus, amivel császároznak, gombás fertőzésből nagyon durva kell hozzá. Hogyan kezelik? Klion D 100 plusz utána valamilyen lactobacillusos kúpot próbáltál már?
2012. máj. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Annyiban meg tudlak nyugtatni, hogy a baktérium fertőzés nagyon veszélyes terhesség alatt, a gomba sokkal kevésbé. Ha vissatérő, feltétlenül gondold át a cukorfogyasztásod, mert nekem mióta nem eszem cukros és fehér lisztes dolgokat, teljesen megszűnt a hüvelygombám.
2012. máj. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nekem a nődoki mondta, hogy csak canestent használjak meg tovább az intim mosakodót (lactacid)

és az a furcsa benne hogy sem cukrot sem szénhidrátot nem eszek....régóta van gombám eddig segitett egy gyógyszer de most ezt mellóznöm kell

2012. máj. 1. 17:49
 7/10 anonim ***** válasza:
17:46os! Esetleg letudnád írni miért veszélyes a baktérium fertőzés? Én vagyok az akinek már kétszer volt eddig... én hülye nem kérdeztem meg a dokitól hogy mik lehetnek a veszélyei. Én amúgy antibiotikumot kaptam rá (2 különböző doki is ezt mondta de egy 3. azt mondta nem érti miért nem egyszerűbbet írtak fel).
2012. máj. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A streptococcus miatt nem császároznak, JÉZUS!
2012. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát pedig jobb, ha tőlem tudod, hogy igen... Ismerős kismamát nem sikerült antibiotikummal kikezelni, programozott császárral szült... Tisztában vagyok azzal, hogy vannak helyek, ahol antibiotikum profilaxist használnak, de van, ahol nem.
2012. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2x volt.Elsőre kaptam kúpot,elmúlt.Rá 2hétre visszajött megint.Elmentem venni Canesten kombit.Kúpokat én használtam,krémet párom.Vegyél ezt te is,és párodat is kezeltesd,mert nagy valószínűséggel tőle kaptad vissza.Elvileg a candida nem árt neki,csak szülés közben,mert alapból nem érintkezik vele,mivel ez a hüvelyedben van csak jelen gomba formájában.18hkm
2012. máj. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!