Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gomba és terhesség? 20 hetes...

Gomba és terhesség? 20 hetes kismama vagyok. Nagyon sűrűn visszatérő gombás fertőzésem van, amit mindig kikezelnek kúpokkal (klion-d, cns). Nem árt ez a babának, ha ilyen sűrűn visszajön? Érdemes candida-diétát tartanom?

Figyelt kérdés
Várom a tapasztalatokat,mert úgy érzem nem mehet ez még így 4 hónapig.
2010. jún. 3. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Használj rózsamézet. TÉNYLEG nagyon jó és olcsó és nem vágja gallyra a hüvelyflórádat sem, jah és főzzd ki a bugyijaidat.
2010. jún. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én a Frezyderm Intim Aid elnevezésű zselét használtam (meg használom most is), és nekem nagyon bevált. Mi a gyógyszertárban vettük, de úgy tudom, h neten is lehet rendelni, szerintem ha beírod a keresőbe, biztosan megtalálod. Gyors javulást neked!
2010. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


nekem is volt 2x, és kúpoztam Én is, a doki szerint ilyenkor fokozottan vevő rá a testünk sajna.


Nem rossz ötlet a candida diéta sem, de azért ne éhezzél, mert az elég kemény, és a babónak nem tesz jót...


Figyelj oda, hogy a törölközőket, bugyikat, párod gatyóit is magas hőfokon mosd egy ideig, és a párod is kenje krémmel magát(canesten, vagy kérj a dokitól, hogy írjon fel neki is), mert ha szexeltek, akkor simán oda-vissza fertőzitek egymást. meg egyáltalán nem árt, ha Ő is kezelve van, még ha nincs is tünete.


Jó egészséget!

Fokozott kézmosás, wc fertőtlenítés.

2010. jún. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!