Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terhesség alatti menstruáci...

Ha terhesség alatti menstruáció után a mellfeszülés megszűnik, még várhatok babát?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt nincsen ugyanolyan menstruáció, mint egyébként.
2012. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nnna, elküldtem, mert béna vagyok, és ez így jó bunkó válasznak hangzott. :/ Szóval azt akartam írni, hogy ha mégis ugyanúgy jött meg, mint amúgy, és ezután a mellfeszülés is megszűnt, akkor valószínűleg nincs baba. De sok csodát lehet olvasni, keresd fel az orvosod mihamarabb!!!
2012. máj. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

??? Biztos hülye az én vagyok, de...nem értem a kérdést. Ennyi ellentmondást egy mondatban még nem láttam :)

Komolyan! Ha terhesség alatt menstruálsz, akkor el kell menni orvoshoz, mert bár előfordul ritkán az ilyen, de nem "normális dolog" és leggyakrabban a fenyegető vetélés jele. Szóval azonnal ügyeletre kell rohanni és nem azt nézegetni, hogy feszül e melled vagy nem!! Ha csak simán menstruálsz és közben feszül a melled, az természetes és nem a terhesség jele. Ha elmúlt a mensid utána teherbe eshetsz igen, még várhatsz babát ha összejön. Ha tényleg terhes vagy, és bármi nemű vérzést észlelsz azonnal!!!! menj dokihoz, ügyeletre a kórházba, vagy hívd fel az orvosodat ha van!!! Ez nem játék.

2012. máj. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!