Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gyakori az, hogy...

Mennyire gyakori az, hogy valaki terhes, de a vérzése rendesen, időben megjön, akár több hónapon keresztül is, olyan, mint mindig (mármint a menstruáció), semmilyen egyéb tünetet nem produkál, nincs mellfeszülés, hányinger, kívánósság? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Szóval milyen gyakran fordul ez elő, hogy a menzesz megléte miatt valaki nem gondol a terhességre, és mégis terhes?

Volt már valaki így?


2011. aug. 20. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
17%

én voltam 20 évesen, nem szedtem gyogyszert egyszer voltam egy fiuval együtt, nem gondoltam terhességre, de 2 honapig ugy jött meg hogy volt vérzés de kevesebb, amugy semmi bajom nem volt, éhgyomorra szivtam a piros multit:) aztán a kolleganöimnek feltün hogy meggy beföttet eszek rántottával mindennap, alvittem a dokihoz, uh, 12 hetes voltam. másnap a fiu meghalt igy a gyereket elvetettem, alig pár napom volt gondolkodni, de utolag ugy emlékszem, nem csináltam teszte.

most 34 éves vagyok és hál istennek van egy gyönyörü egy éves kisfiam:) ha bizonytalan vagy csinálj tesztet.

2011. aug. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kolléganőm mindkét terhessége alatt 6 hónapig menstruált. Teszt!!
2012. aug. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tesóm is és én is menstruáltunk még terhesen, tesóm talán 3* is.
2012. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!