Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kell elintéznem 29 hetesen?

Mit kell elintéznem 29 hetesen?

Figyelt kérdés

segélyek, kedvezmények igénybe vétele stb... mindenre kiváncsi vagyok, hogy kell e most intézkednem vagy ha most nem akkor mikor?


apasági nyilatkozatot mikor kell megtenni és hol ha nem vagyunk házasok?


köszi



2012. máj. 2. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedvezményeket, GYED-et vagy TGYÁS-t, családi pótlékot csak szülés után tudod intézni (hisz most még nincs miért adják), az egyszeri anyaságit is csak szülés után (nekem a védőnő hozott minden papírt az első látogatáskor). Nem tudom Nálatok, hogy van, nekem adott a doki papírt már a terhesség alatt, hisz megvolt a kötelező vizsgálati mennyiség, de aztán adtak a kórházba is automatikusan.

Apaságit az Édesanya (azaz TE)lakcíméhez tartozó Önkormányzaton tudod megtenni (kelletek hozzá mindketten), elvileg ez nem lehet három hónapnál régebbi, de ez is helyileg változhat, kérdezd meg, az a biztos.

Boldog babavárást!

2012. máj. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsit zavaros lett az előbb :) A dokim az egyszeri anyasági-hoz adott papírt. Illetve azt is védőnőm adta még a terhesség alatt, csak a dokinak kellett lepecsételni, aláírni.
2012. máj. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

intézd el az anyóst is, abból baj nem lehet

:DD

(már ha olyan)

2012. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-2: köszi :)

3: mi van? :)

2012. máj. 2. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!