Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen képet kaptatok a 12....

Milyen képet kaptatok a 12. heti ultrahangon? Látszanak már rendesen a végtagok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szia

hát nem valami jó a profilja a babának, sötét a kép,ő is úgy fordult hogy épp lehetett egy képet csinálni róla, de csak azért könyörögtem ki a képet, hogy apának is megmutassam ha már nem tudott eljönni ultrahangra..

nem az igazi, de ez függ a hasfal vastagságától és a baba fekvésétől, és az uh minőségétől is.

a végtagok látszanak, bár az sem az igazi, még ezután fejlődnek csak igazán

2012. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

A miénk ilyen: [link]

De láttam már olyan 12. heti ultrahang képet mintha 4D-s lett volna.. az állam is leesett. Szóval ez géptől is függ meg attól hogy helyezkedik a baba.

2012. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek! Én holnap megyek az orvoshoz, és reménykedem benne, hogy valamivel jobb minőségben tudom páromnak is megmutatni a picit...
2012. máj. 2. 18:05
 4/12 anonim ***** válasza:
szia. az uh-n elég jól látni a babát, ahogyan mozgatja a masinát a nőci:) látni fogsz formákat, kezeket, lábakat, de nem biztos, hogy jó képet is fogsz róla kapni. Nekünk minden nagyon szupin látszott de nagyon sz..r képet nyomtatott ki: [link]
2012. máj. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A doki csinált 2 d és 3d-t is. A 3d-sen minden látszik nagyon jól. Kaptam vagy 15 képet. És néztük is pár percig élőben.nagyon kis édes volt, meg sem állt, állandóan mozgott forgolódott, sőt a doki azt is mondta hogy nagyon úgy nézi hogy fiú lesz.
2012. máj. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mi ilyet kaptunk: ekkor 12+2 volt.

épp kiköszön :)


[link]

2012. máj. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A gépen lehetett látni, de a képen már nem egyértelmű:)

Ilyen volt:

[link]

2012. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]

A mi kis Picikénk 12 hét 3 naposan.

2012. máj. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Itt a mi lánykánk, 11+6: :)


[link]


38 hetes km

2012. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


A mi pici babánk:) kis cukor egyfolytában mocorgott, ha nem akkor meg a popsiját mutatta :) talán jövőhéten már kiderül a neme is. Szerintem egész jó képet csináltak :)

2012. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!