Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet összefüggés hogy idáig...

Lehet összefüggés hogy idáig egyenes volt a hajam és most terhessen meg göndörödik?

Figyelt kérdés
Kérehetem ne legyen más kategóriába átrakva! Köszönöm
2012. máj. 3. 03:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ennek szerintem az esélye kb 0%.Sosem hallottam még ilyet.De a világ csodákra képes:D Nekem is göndörödhetne,vagy egyenesedhetne,mert ez az egyszer így,egyszer úgy göndörség nem állapot:D 18hkm
2012. máj. 3. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia szerintem nem elképzelhetetlen. Sok helyen olvastam, hogy terhesség alatt szépülhet, fényesedhet, dúsulhat a haj a hormonváltozások miatt, aztán a szülés után rosszabbodik az állapota.

Kislányomnak, aki most 17 éves, kb. 13 évesen, mikor beindultak a kamaszkori hormonváltozások, a szög egyenes hajából gyönyörű hullámos, majdnem teljesen göndör haja lett. Igazi lobonc! :)

Ezért gondolom, hogy terhesen is előfordulhat, de ez lehet, hogy szülés után rendeződik, mikor az eredeti hormonszintek visszaállnak.

2012. máj. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt nekem is göndörödött, szép dús lett a hajam! Szülés után a fele kihullott, annyi lett mint régen volt:) és vissza egyenesedett.

Lányom kis hajjal született, majd kihullott neki, 1 éves koráig kopasz volt, utánna elkezdett neki nőni, és gyűrű göndör haja lett! Most 3 évesen már csak fele, a vége göndör, a háta közepéig leér vizesen, de felugrik neki a válláig, mivel már van súlya a hajának, de elől a baba hadják amik nőnek mindd full hurka:) 3 havonta vágom a végét, de nem múlt el a göndörség, mint ahogy sokan mondják, hogy ha levágod nem lesz göndör.


Lehet göndör hajú babád lesz:)

2012. máj. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én csak megkérdeztem mert furcsáltam énis meg anyámék is.

Ha göndör is lesz neki csak ne nagyon mert nehéz kifésülni.

Köszönöm a válaszokat

2012. máj. 3. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!