Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Védőnö mennyi idő után ad...

Védőnö mennyi idő után ad kiskönyvet?

Figyelt kérdés

Mert valakitől azt hallom hogy a doki adja a papairokat megállapitja hogy él a baba küld a védőnöhöz és ő adja rögtön ha mész hozzá.Más meg azt mondta hogy csak betöltött 12.héten...Most akkor hogy van ez?Köszönöm előre is.


6 heteske


2009. jún. 23. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Szia! 6 hetesen voltam a dokinál, ide adta a papírt amin raja volt, hogy terhes vagyok, másnap a védőnő megcsinálta a kiskönyvet .

24 hetes km

2009. jún. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
bocs, rajta.
2009. jún. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ aranyos vagy!:-))

Boldog babavárást!És könnyű szülést!

2009. jún. 23. 16:37
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is már a 8. héten kitöltött minden papírt,és már írt is beutalokat.
2009. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
nekem is a nőgyógyász adott egy papirt és azzal mentem a védőnőhöz ő pedig kiállitotta a kiskönyvemet.
2009. jún. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a másik csoportba tartozom....12.betöltött hét után javasolta a doki a védőnőm fölkeresését. Teljesen igazat adtam neki. Nem éreztem hiányát előtte.

29+4heteske

2009. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem voltam még egészen 6 hetes, amikor uh-n voltam és a doki egyből szólt is a védőnőnek, hogy kismama vagyok és vegyenek fel terhesgondozásra. Még aznap kiállította a védőnő a kiskönyvem. Én mondjuk eléggé meglepődtem, mert még nem volt szívhang sem, de hát a doki biztos tudja.... :) Mindenhol más a szokás...
2009. jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm én hétfőn megyek dokihoz először kiváncsi vagyok mi lesz...:-))De nagyon várom és aggodom is hogy rendbe legye minden a babával..Ti is igy aggodtatok?Vagy én tullihegem?
2009. jún. 23. 18:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem rögtön az első alkalommal megcsinálta a kiskönyvet,mikor mente hozzá,persze azokkal a papírokkal,amit a dokitól kaptam.
2009. jún. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!