Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg kisebb baba lehet akkor?

Tényleg kisebb baba lehet akkor?

Figyelt kérdés
Első gyerekemnél 29 hetesen már kifordult a öldököm,most viszont a 2.nál 34 hetes vagy és egyáltalán nem,pedig még pluszba mellsőfali a lepényem is. Doki is azt mondta hogy átlagon aluli lehet a súlya,lehet hogy ebből is lehet tudni,hogy kisebb?

2012. máj. 4. 07:14
 1/6 A kérdező kommentje:
köldököm
2012. máj. 4. 07:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem fordult ki a köldököm.3590g lett a babám.Véleményem szerint semmi összefüggés nincs a kettő között.
2012. máj. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem az első 3950gramm volt és 61cm!Nem fordult ki aköldököm!


Napokon belül születikahugi,ésa 35.héttől ki van fordulva,bárállítólag súlyra kb egyformák lesznek deŐ hosszabb lesz!


Viszont most 14 kilót híztam azelsőnél pedig 21et!

2012. máj. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jaaaj hát az akkor derül majd ki mekkora amikor kibújik. Súlybecslésre nem szabad hagyatkozni!
2012. máj. 4. 09:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a másodikkal sokkal kisebb hasam volt, mint az elsővel, mondta is a szülésznő, hogy ez a baba kisebb lesz, mint az első (3850g 57cm). Szülés után 3* is megmérték, mert 4250g és 60 centi lett. Ők sem akarták elhinni, ugyanis alig volt hasam. :D
2012. máj. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem. A méret nem attól függ.
2012. máj. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!