Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az hogy egy terhessé...

Miért van az hogy egy terhesség kisebb a koránál? Pontosabban a baba kora, nagy baj ez?

Figyelt kérdés

tegyük fel menszi szerint 7 hetes az anyuka

de a baba ennél sokkal kisebb.

később foganhatott?

akkor minden ultrahangon kisebb lesz teszem fel 1 héttel?


2012. márc. 22. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
vagy nem...majd meglátod.szerintem hülyeség ezen vívódni
2012. márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen korai uh-on kisebb a koránál, akkor igen, később fogant. Később, már a 2. trimeszter vége felé, vagy a 3.-ban ha eltér a méret a korától, de az elején még megfelelt, akkor az csak a genetikai adottságok miatt van.
2012. márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mensi szerint 7 hetesen mentem UH-ra,de a baba csak 6hetesnek felelt meg. Két hét múlva azt mondták 8 hetes vagyok. Rá 4hétre már 13 hetes. Szóval behozta azt az egy hetet.

Ez változó.De emiatt,ne aggódj,az a lényeg,hogy egészséges legyen a picur.

Boldog babavárást!

2012. márc. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

7+5-n 6+5 nagy volt.

9+2-n 8+1-nek mérték.


Aztán 12+4 hetesen 12+2-nek. Behozta:)

2012. márc. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én tudtam pontosan mikor volt a peteérés,de a doki 1 héttel koraibb terhességet mondott, a mérete is tényleg kisebb volt,8. héten elment.
2012. márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen ..

az utolsó válasz meg nem volt vmi bíztató remélem az enyém nem ment el,..

2012. márc. 23. 11:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Változik idő közben a méretei. Ne aggódj! menszesztől számítják. Szoval mikor 7 hetesnek mondanak akkor 7-2=5 hetesek vagytok. Orvostól is függ mit lát és mit számol. Ez a méret idő közben változni fog. Egyél rengeteg gyümölcsöt, zöldséget, tejterméket, néha húst + magzatvédő vitamint.

Sok sikert és jó babavárást!

(25 hetes kismama)

2012. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az ok, hogy a tényleges terhesség kb. 2 héttel kisebb a koránál, mint a menstruációtól számított, de azok a méretek is úgy vannak kalkulálva, hogy azt veszik alapul, hogy a ciklus közepén fogant. Szóval az nem magyarázat rá.


Ne aggódj, a méret attól is függ, hogy mennyire ügyesen mérték le. A 12 hetes uh lesz a legmérvadóbb.

2012. márc. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!