Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Szt. István Kórházban...

A Szt. István Kórházban "szülő" nőgyógyászoknak csak magánrendelése van? Nincs ott állami járóbeteg rendelés, terhesgondozás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap felhívtam a Szent István Kórházat, hogy érdeklődjek néhány szülész-nőgyógyász orvos rendelési idejéről, akikről tudom,hogy ott vezetnek le szülést.

(Konkrétan Dr. Pop Andrea, Dr. Kassai Enikő, Dr. Siklós Pál, Dr. Ujvári Attila és Dr. Kosztin Árpád érdekelt volna...)

Azt a választ kaptam, hogy "itt nincs ilyen, hogy rendelés, csak magánrendelésük van" az orvosoknak. Rákérdeztem, hogy jól értem-e, hogy akkor oda nem lehet bemenni rendelésre? Nem, hangzott a válasz.


Tudtok erről valamit?


Előre is köszi!



2012. máj. 4. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindig van épp ügyeletes orvos a kórházban, aki megvizsgál, ha bemész terhesgondozásra. Csak ott általában bunkók az orvosok (majdnem mindegyik), kevés pénzért nem szeretnek dolgozni. Sajnos ez van.

Inkább telefonálj be, és név szerint kérd az orvost, akihez menni szeretnél. Kosztin Árpádról hallottam jókat.

2012. máj. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm szépen!
2012. máj. 5. 20:42
 3/4 enke17 válasza:
Én Ujvárit ismerem nagyon szimpatikus dooki, TÉLEG MAGÁNRENDELÖJE VAN CORVINÁL... ÉS 150 EZER + 15 EZER VIZSGÁLATONKÉNT ;)
2012. máj. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi. :)


Közben már elmentem Dr.Pop Andreához, és nagyon szuper. :)

2012. szept. 20. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!