Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikos kismamák, Crinone...

Lombikos kismamák, Crinone gél okozhat barnázást?

Figyelt kérdés
7+1 hetes vagyok, és hajnalban volt egy barnás folyásom. Máskor is elég erős folyásom van a Crinonetól, de eddig még sosem volt barna. Megijedtem, és azóta félóránként ellenőrzöm, de szerencsére nem volt több barnázás azóta. Görcs, éles fájdalom nincs. Mással is volt már ilyen, vagy kezdhetek aggódni?
2012. máj. 5. 07:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem volt Crinone-m, de nem volt ilyen. Ez vagy azt jelenti, hogy még nem teljesen ágyazódott be, vagy enyhe vetélés. Nekem mielőtt állapotos lettem a mensim ,( ami 3-4 nap múlva kellett volna, hogy megjöjjön)előtt volt 2 napig enyhe barnázás. Nem gondoltam terhességre, mert már több, mint 4 évig nem jött össze, és túl voltam 1 sikertelen inszemen és épp kimaradt 2 hó a következőig, amire nem volt már szükség.
2012. máj. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!