Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Festett szoke haju kismamak,...

Festett szoke haju kismamak, tudnatok nekem ammoniamentes festeket ajanlani?

Figyelt kérdés
Lassan betoltom a 12. hetet, szeretnem befesteni, mert nagyon le van nove. Viszont felek attol, hogy sarga lesz az eredmeny. A KORRES markat hasznalta valaki?
2012. máj. 5. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Fesd azzal amivel eddig is, ne aggódj semmi baj nem lesz. Egy jól szellőztethető helyen fessétek és ne szÍvd be. Ha nincs benne ammónia, nem fog olyan szÍnt eredményezni. Fodrász vagyok, rengeteg kismamának, köztük magamnak is végig festettem. Bele gondolsz, végig dolgoztam terhesen, nálam akkor tényleg bajok lettek volna.
2012. máj. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is használd azt, amit eddig is. Én is festettem a hajam a 12. hét után. Nyiss ajtót, ablakot, hogy jól szellőzzön. Nem tudom milyen lakásban élsz, de most hogy jön a nyár festheted az udvaron is, vagy erkélyen.
2012. máj. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kulfoldon elek, itt nagyon nem orulnek neki az orvosok. Az elso babaval amikor befestettem (eskuvore mentunk), jo kis lecseszest kaptam. A garnier markat hasznalom egyebkent.

Azert koszi a valaszokat!

2012. máj. 5. 12:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezzel festettem terhesség és szoptatás alatt is, ammóniamentes hajszínkrém, gyönyörű színek vannak és nem büdös. Én Pesten lakom, de az én dokim (se a védőnő) nem ajánlotta az ammóniás hajfestést, mindkettőt megkérdeztem és mindketten azt mondták, inkább keressek ammóniamenteset.


[link]


Nekem a gyöngyszőke volt.

2012. máj. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a Palette Color Creme A10-et használom.Nem kell szimatolni a festéket,és akkor nem lesz bajod.És nem sárga lesz,de természetesen sárgul ez is a hetek folyamán,de nekem nem jobban,mint terhesség előtt.De szerintem ez mind egyén függő,hisz más hajszerkezet...
2012. máj. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azota befestettem a hajamat, Korres ammonia-mentes novenyi festekkel. NAgyon vilagos szinu a hajam es szepen befogta. Csak ajanlani tudom.
2012. máj. 14. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!