Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is volt a terhesség...

Másnak is volt a terhesség alatt méhszájpolipja?

Figyelt kérdés
Az orvos a terhesség megállapításakor méhszájpolipot talált (8 hetesen). Mivel a rákszűrés eredménye jó lett, azt mondta nem kell foglalkozni vele, de előfordulhat, hogy vérezgetni fog. Ma el is kezdett vérezgetni (17 hetesen), azaz egész nap rózsaszínes folyásom van. Nem görcsölök, a kicsi mocorog, de én így is eléggé aggódok. Másnak is volt ilyen a méhszájpolip miatt?

2012. máj. 5. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj dokihoz. én is véreztem és 8 hetesen kiderül hogy polip . azt mondták 12. hétig nem távozik magától akkor leszedik mert árthat a babának. de a 12. heti uhra már elsorvadt.
2012. máj. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a válaszodat!


Ezt imádom az orvosokban, hogy mindegyik mást mond. Én eddig kettőnél voltam, mindkettő azt mondta, hogy terhesség alatt nem szabad leszedni, mert attól lehet baja a babának... Szerintük majd magától leválik legkésőbb a szülés alatt, de ha mégsem, akkor leszedik. Ezek után döntsem el, mi a jó. :(

Holnap megyek orvoshoz, majd megírom mi lett.

2012. máj. 6. 08:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, és nekem leszedte pár hetesen, mert attól volt nyitva a méhszájam. Ha nem szedte volna le, az vetéléshez vezetett volna, mivel nem engedte a méhszájat bezáródni. Szóval leszedte és utána be is zárt a méhszájam, és nem nőtt vissza. Egészen a 12. hétig barnáztam tőle, amíg be nem gyógyult a seb. Azóta szerencsére semmi! Most leszek 17 hetes. Szerintem attól függ, hogy hol van a polip, ezért lehet különböző az orvosok nézőpontja. Van, hogy a méhen belül, azt nem szokták piszkálni. De hidd el, tudják mit csinálnak! Boldog babavárást!
2012. máj. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!