Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes es 1 napos vagyok...

23 hetes es 1 napos vagyok ma, tegnap az orvos viszont 22 hetes es 1napos combcsontot mert. Baj?

Figyelt kérdés
a HC pedig 20 cm.miert mer kissebbet?kicsi a babam?vagy ennyi elteres lehet?volt valaki igy hogy kissebb volt kicsit a baba?
2009. jún. 24. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Kár ilyeneken aggódni.Az hogy te 23 hetesnek számolod magad még nem jelenti azt, hogy biztos annyi hetes a babád, lehet, hogy a ciklus vége felé fogant és azért kisebb!!
2009. jún. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
12 hetes UH-n mert meretek alapjan szamoltak azota azzal szamolunk en is,a vedönö is.mert nem volt elötte 3 honapig verzesem.igy nem tudtam mennyi idös terhes vagyok.csak aggodom allandoan hogy rendben legyen minden.14 hetesen is pont megfeleltek a meretek.
2009. jún. 24. 09:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nyugodj meg nálam is ez volt,kissebbet mértek a baba combcsont méretében,aztán a terhesség későbbi szakaszában meg hosszabb volt a csont a korának megfelelő méretnél.Én már megszültem,most 9 hetes a babám,és gyönyörű hosszú combokkal született.Ne vedd túl komolyan ezeket a méréseket,mert nem pontosak.És ne aggódj,mert hidd el minden rendben lesz.Olyan boldog szülést kívánok neked amilyen az enyém volt. :) Szia
2009. jún. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm,ez nagyon kedves valasz.ahogy nezegetem a különbözö oldalakat mindenhol mas mas mereteket irnak ugyhogy kicsit megnyugtatott,6 nap elteres nem lehet veszelyes.köszönöm a valaszokat
2009. jún. 24. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!