Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom étvágya naponta...

Kislányom étvágya naponta változik. Ez másnál is van?

Figyelt kérdés
16 hónapos a szemem fénye és egyik nap nagyon jól másnap meg alig eszik.NEM sovány de nem is dagi.A ti kicsitek is ilyen étvágyu?
2011. ápr. 17. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 16 hónapos, és nálunk is ez a helyzet, mondjuk ő masszív "sűrű" kiskölyök.

1-2 nap alig eszik, aztán kamatostól bepótolja.

2011. ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez nálunk is így van, de még csak 7 hónapos lesz.Egyik nap nem elég neki a kis tányér főzelék, még eszik hozzá bébiételt is, és rá fél órára szopik.Most meg 3 napja alig-alig tudok néhány kanállal beleerőltetni.Kétségbeejtő, főleg, hogy keveseket is hízik.Én a fogzásra gyanakszom, mert egyébként is sokkal nyűgösebb, és az alvása is felborult.Ha belegondolsz, mi felnőttek se eszünk minden nap ugyanannyit.Néha kevesebbet eszünk, néha többet.Szerintem nincs ezzel semmi gond!
2011. ápr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!