Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Dél-Pesti kórházban apásszül...

A Dél-Pesti kórházban apásszüléshez kell valamilyen szülésfelkészítő tanfolyamot elvégezni? VAgy csak beengedik simán? És ha kell az általában meddig tart (az egész tanfolyamra gondolok)?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyek a dokimhoz és ráis fogok kérdezni csak megfordult a fejemben hogy lehet késő lesz már.20 hetes vagyok.A másik az előbb olvastam császáros kérdést.És ha véletlenül császáros lennék akkor itt ebben a kórházban megengedik hogy apa is bent legyen?
2009. jún. 24. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell tanfolyam, csak egy szettet kell venni a kórházban, ami egy köpenyből és egy nejlon cipővédőből áll. De ez max 500 Ft körül van, már nem emlékszem.
2009. jún. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen azt látta a férjem amikor a genetikai uh-n voltunk hogy csak egy személy mehet be és 300 ftot kell fizetni ezekért amit írtál.Csak azért kérdeztem mert a rokonom mondta hogy ha ők azt akarták volna hogy az apuka is bent legyen ezt a tanfolyamot el kellett volna végezniük.Köszi a választ!
2009. jún. 24. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tavaly októberben szültem ott, úgyhogy viszonylag friss az infó. A császárnál nem engedték volna be apát (én Dr. Csákánynál szültem). Első voltam
2009. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én májusban beszéltem az egyik szülésznővel,aki mondta,hogy valaki bent lehet,300 Ft a köpeny.De azt nem mondta,hogy ezen a tanfolyamon részt kellene vennünk.
2009. jún. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!