Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák Ti hány órát alszotok...

Kismamák Ti hány órát alszotok a 24-ből? 17 hetes vagyok és este 10-től alszom reggel 9-ig, mégis a kisfiammal déliálmot is alszom 2-3 órát. Ha ez nem jön össze, akkor olyan fáradt és álmos vagyok, h nem vagyok jó semmire.

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is alszom a gyerekekkel hétvégenként, amikor itthon vannak, amikor oviban vannak, akkor is alszom délben, örülök, ha végigalszom az éjszakákat.

A fáradtság természetes állapot, főleg ebben a mocsok időben.

2012. máj. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

28 hetes vagyok, és este 10-től reggel 6-ig alszom. Akkor kelt ugyanis a fiam, de olyan vagyok, mint az őszi légy:)

Plusz menni kell dolgozni, de attól még egy fél órát alhatnék, ha őurasága hagyna:)

Mindenkinek mást igényel a szervezete, de teljesen normális, hogy sokat alszol:)

2012. máj. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindkét terhességem alatt nagyon sokat aludtam, mig tudtam a pocakomtól, és a gyomorégéstől. Volt olyan h este 9- től, reggel 9 ig aludtam, és délre is másfél órát.

A második terhesség sokkal fárasztóbb volt, de lehet hogy a 2 évesem miatt volt. A déli alvást szinte soha nem hagytam ki.

Most már a picike lányom is kettő fél, és 6-7 óra alvás bőven elég. :-)

2012. máj. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is 17 hetes vagyok és én is álmos vagyok egész nap, pedig sokat alszom. Este is korán fekszem, igaz én korán is kelek,mert a két gyerekem koránkelő fajta (szerencsére koránfekvők is). Napközben is szoktam aludni, amikor ők alszanak. Egész nap ég a szemem az álmosságtól és sokat ásítozom. Az érdekes az, hogy ennek ellenére képes vagyok bármire: takarítás, mászkálás, szóval hiába vagyok álmos, mégis olyan energikusnak is érzem magam, nna ezt ha érti valaki :)
2012. máj. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!