Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes hogy minden...

Természetes hogy minden kényelmetlen? már mint az ülés, a háton fekvés?

Figyelt kérdés
most leszek 6 hetes csütörtökön.és már ha hason fekszem néha kellemetlen lent a hasamalja..nem fáj..csak érzem..a derekam meg néha le tudna szakadni?ez természetes?és a hasfájás nem gondd?nem görcsöl,nincs vérzés..csak néha fájdogál..vagy lehet attol hogy feszül.?és most még csak 5 hetes és 4 napos vagyok..a 3mm körüli petezsák benne egy pöttyel az jo méretM?
2008. ápr. 21. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Igazából ennnyi idősen még a baba pár mmilliméter, én 18 hetes vagyok és még mindig a hasamon alszom, és nem fáj.

Szerintem neked a puffadás miatt kellemetlen,én is nagyon fel voltam puffadva, talán nagyobb hasam volt mint most.

18 hetes kismami.

2008. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

AZ előttem szólónak adok igazat! 15 hetes vagyok, és ugyan az volt velem is. Pocim még mindig nincs igazán, és csak hason tudok elaludni (nem is tudom mi lesz velem a végefeé)

Kitartás, a 12. hét után jön a legjobb rész!

boldog babavárást!

2008. ápr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még annyit hozzátennék, hogy lassan elkezdesz tágulni belül készül a hely a babócádnak, majd nyúlnak a szalagok stb. Az is fincsi dolog lesz! Nekem már mászik szét a medencém, na az az igazi! :) Jó babavárást! Ja és a méreteid is jók, ha már van pöttyöd (szikhólyag), akkor néhány nap 4-5 és lesz szívhangotok is! Gratula

18 hetes

2008. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én az elejétől nem tudtam hason aludni,amikor még nem is tudtam,hogy terhes vagyok.Elötte viszont csak hason aludtam.Utánna amint hasrafeküdtem kellemetlen érzés fogott el,amit nem bemagyaráztam,hisz nem is tudtam még a terhességről.Aztán már a melleim érzékenysége miatt nem tudtam hasrafeküdni.Azóta sem megy,max 1-2 percig a 20. hétig.Irigylem azokat akiknek ment,mert nehéz volt elaludni oldalt,mikor csak hason aludtam elötte.A hasam nekem is fájdogált gyakran.Nem volt vészes,de azért felhívtam a barátnőmet aki már többször várt babát,hogy ez normális-e?!Megnyugtatott,hogy teljesen természetes.Onnantól nem zavart.Ha a google-be beütöd,hogy "terhesség hétről hétre",akkor ott találsz olyan oldalakat amin nyomon tudod követni a méreteket,illetve az éppen aktuális tüneteket.Gratulas a picihez!:)30 hetes kismami
2008. ápr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valószinüleg a tudat, hogy ott van "valaki", azért nem tudsz hason aludni. Én 19 hetes vagyok, és a majdnem hason alszok, oldalra fordulok, és a térdem alá teszek egy kispárnát, az tart, hogy teljesen ne forduljak hasra, mert az már nem igazán tetszik a babának.

A derekad valószilüleg a tágulás miatt fáj, a hormonok dolgoznak, de ezut jön a java. Én néha már menni sem bírok, annyira fáj a csípőm, és a combom töve.

A petezsákot nem tudom, biztosan jó eredmény, én 8 hetesen mentem először dokihoz, akkor már szívhang is volt.

Kitartás, minden nap ujdonságot hoz!

Boldog babavárást!

2008. ápr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2008. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!