Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesen miért fáj ennyire...

28 hetesen miért fáj ennyire a szeméremcsontom? Fekvés közben alig tudok megmozdulni, átforduli az egyik oldalamról a másikra, és ülés után is nehéz az elindulás. Ha már "bemelegedtem", akkor elmúlik.

Figyelt kérdés
2008. nov. 27. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőbe járok,szintén 28 hetesen. Fekvés közben jobban nyúlnak a szalagok,mivel elvannak ernyedve.
2008. nov. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jé,nàlam ez màr a 24!!!!!!héttöl van.

Azt hiszem mikor megkellfordulni az àgyban,hogy azonnal kiszakad a làbam.

Ha meg felkell àllni,màr-màr ugy àllok fel,mint egy nagy balset utàn a mütöasztalrol.

Igen az elindulàs a nehéz,bàr nàlam mostanàban még menés közben is olyan ,mintha elötte hegyeket màsztam volna meg.

Nincs mit tenni,sajnos ez a velejàroja.

Àllitolag egy kellemes fürdü jol ellazithat,bàr én nem probàltam még,maradok inkàbb a zuhanyzàsnàl.

Ara gondolj,hogy nincs màr sok hàtra!

Boldog babavàràst!

2008. nov. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek! Máris könnyebb, hogy nem egyedül vagyok ezzel a problémámmal.... :-) már inkább úgy fogalmazok, hogy ezek szerint ez egy természetes velejárója a terhességnek.
2008. nov. 27. 09:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ezt a kérdést én is feltehettem volna. Nekem a nap végére jelentkezik ez a fájdalom de annyira, hogy este már menni is alig bírok.

éjszaka nehéz megfordulni. Alig alszok, reggelre egy kicsit jobb.

Tényleg csak arra kell gondolni, hogy nemsokára megszületik a babánk és utánna már ezek megszűnek.

Igaz, lesz helyettük más:-) de ez így van jól!

Kitartást és könnyű szülést mindenkinek!

2008. nov. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!