Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17. hetet kezdem pénteken és...

17. hetet kezdem pénteken és 4,8 kg a hízásom a mai nap, ez sztetek milyen?

Figyelt kérdés

168 cm vagyok, 60ról indultam. Mindenki azt mondja hogy nem látszik rajtam csak a hasamon, még idegenek is dicsérnek milyen szép kismama vagyok és jól is esik..de ezek a kalkulátorok meg szabványok az őrületbe kergetnek :) ha nem látszik, hol van ez az 5 kiló? lehet viz is?

Van valaki aki hasonlóan állt vagy áll, mint én?



2012. máj. 7. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
egyszerűen eloszlik rajtad azért.
2012. máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Én a 14.-ben vagyok és 6 kg.-nál tartok.
2012. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

NE aggódj, ez mindenkinél más.

Én az első 3 hónapban fogytam majdnem 5 kilót, most 18hetes elmúltam és tartom ezt a -5 kilót. De valószínűleg nálam is megindul majd a hízás elöbb utóbb.

2012. máj. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más,valaki az elején hízik sokat,a végén kevesebbet.A lányommal 20. hétig annyit 5kg híztam,utána még +12kg.Mostani pocaklakómmal 20. hétig 2kg híztam,holnap töltöm a 35. hetet összesen 14 kg híztam.
2012. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

értem, köszi a biztatást!

és ti hány kilóról indultatok?

2012. máj. 7. 21:13
 6/6 anonim ***** válasza:
19%
Én pl 80kg-ról indultam és 10kg-ot lefogytam az első 14hétben, most 27 hetes vok és visszajött 3kg. Mostmár úgy érzem, nagyon kell vigyázni mert gyorsan jönnek a kilók. Előző terhességem nekem is 60ról indult, de 87 lett a végére és abból sajni csak a 7ment le. ezt csak intő példának írom, hogy sajni, van aki eljut eddig is, mint én. Most sokkal jobban odafigyelek, mert ha nem tenném, akkor meg sem állnék 100-ig.:) Boldog babavárást
2012. máj. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!