Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Olyan szinten...

Mit csináljak? Olyan szinten gyomorsavam van hogy már marja a nyelőcsövem! Rennie-m nincs itthon jelenleg! Valami tipp?

Figyelt kérdés
Terhességi cukrom van így nem tudok akármit alkalmazni:(!
2009. jún. 24. 18:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

szia még el tudsz menni sok patika van nyitva 8-ig. de ehetsz egy kis kiflicsücsköt nem tudom milyen diétán vagy?

esetleg egy fél banán.

2009. jún. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a tej és a kefír vált be. Próbáld ki :)

Üdv

2009. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
szia:)Tudom milyen érzés,nekem is volt ilyen.Nagyon rossz volt:(Én ilyenkor ettem párszem kekszet és jobb lett:)
2009. jún. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem a szódabikarbónás víz vált csak be. Szerintem próbáld ki.
2009. jún. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nyitva van 10ig is de messze van most nekem a város másik végén!Kiflit ettem épp de semmi:(!BAnán kilőve tiltott gyümi a cukisoknak! Tejet nem szeressem meg sok a cg benne és a kefírt sem:(! Van ám bajom mi?
2009. jún. 24. 18:16
 6/19 A kérdező kommentje:
Ááá de igazad van hiszen régen mindig azt ittam szódabikarbónát:) De nem baj a kicsinek??
2009. jún. 24. 18:17
 7/19 anonim ***** válasza:
Van korpovit keksz, azt tudsz rágcsálni. Kitartás.
2009. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Az van itthon mindig:)! Eszek majd csak az meg már plusz Ch lesz az előírton túl de nem baj:)!
2009. jún. 24. 18:20
 9/19 anonim ***** válasza:
Egyszeri alkalomtól nem lesz semmi baja a babának, főleg, hogy keveset iszol belőle. Holnap meg vegyél, vagy vetess valakivel Renniet magadnak, az lesz a legjobb. Egyébként a Rennie is szódabikarbónát tartalmaz, meg úgy általában az összes savlekötő, de tényleg jobban jársz, hogyha csak most iszol egy-két deci szódabikarbónás vizet, és holnaptól már Renniet veszel be, ha rosszul leszel.
2009. jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
háztartási keksz és egy phár lagyos tej
2009. jún. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!