Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Függhet attól milyen nemü...

Függhet attól milyen nemü lesz a baba és hogy hogyan viseled a terhességet?

Figyelt kérdés
Totál máshogy indul az egész terhességem.Az elsönél nem voltak rosszulléteim és nem fájtak a melleim.Nem volt semmi "bajom".Ez a terhesség pedig az ellenkezöje.Függhet ettöl a baba neme?

2012. máj. 8. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem :) minden terhesség más, de nem azért, mert a babának más lenne a neme, mint az elsőnél.
2012. máj. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem az első terhességemkor semmi bajom nem volt, se hányinger, se émelygés, semmi, és egész nap szilvásgombócot kivántam :)) Fiam lett.

Most vagyok a 6. hónapban, az első 13 hétben nem tudtam felkelni, hánytam, hányingerem volt, a mellem majd'leszakadt, nem tudtam enni sem, de most, hogy jobban vagyok, csak a sós ételeket kívánom! Megint fiam lesz! :))

2012. máj. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is totál más volt mindkét terhességem, pedig mindkettő fiú
2012. máj. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is teljesen más volt a két terhességem s két fiam van nekem is. A két fiú is teljesen ellentétes szinte mindenben. Az egyikük délután egy óra 15-kor, a másikuk hajnali 1 óra 16-kor született. :)Furcsa ez...
2012. máj. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én keleten élek, és ebben az országban él egy olyan hiedelem, hogy ha semmi bajod sincs, akkor fiú, ha meg folyton rosszul vagy, akkor lány. De láthatod a fenti hozzászólásokból, hogy egyáltalán nem jelent semmit. Nekem az első babám, talán ha egyszer volt az, hogy nem bírtam kikelni az ágyból, ezenkívül semmi, eltekintve egy gyomorrontástól, de akkor a férjem is hányt... :) Mindenki azt mondja, hogy akkor tuti hogy fiú, pedig nem ettől függ, hidd el. Én bízom a lányban! :D Ez a rosszul lét, nem rosszul lét valójában a hormonoktól függ, illetve hogy mennyire vagy érzékeny rájuk. Lehet hogy az elsőnél nem volt olyan nagy a hormonháború, mint a mostaninál. Figyelj oda, hogy mit eszel, és ne habzsolj, csak többször egyél, kis adagokban. AZ émelygésre legyen nálad egy kis keksz vagy ropi, és igyál gyömbérgyökérből készült teát, vagy kamillateát, ami nyugtatja a gyomrot, így nem lesz olyan "ingerlékeny". :) Boldog babavárást!
2012. máj. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2012. máj. 8. 11:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez a második terhességem mindkettőt nagyon jól viseltem viselem,se hányás, se rosszullét se semmi:)Mégis az első fiú a második lány:)


22 hetes kismama

2012. máj. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem első bébi fiú, és semmi bajom nincs, a cicim feszült az elején most akkora mint egy kis sárgadinnye:) abba hagyta a feszülést. a méhszalagjaim nyulásakor érzek némi fájdalmat, de elenyésző. ha másnak sem volt semmi extra és fia lett akkor igen, számit :
2012. máj. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!