Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek 2dimenzios képen...

Szerintetek 2dimenzios képen jól látható a baba 26hetesen? Vagy nem érdemes már 2dimenziosat hanem inkább 3dimenziosat?

Figyelt kérdés
Holnap megyek ultrahangra és képet szeretnék de nem tudom,hogy érdemes-e 2dimenziosat vagy inkább már 3dimenziosat?
2012. máj. 8. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:

A 2D az állókép, a 3D, amikor szintén "síkban" csak mozgó képet látsz. Gyakorlatilag amikor nem merevíti ki a képet a doki, hanem nézelődik.

Nem 4D-re gondoltál?

2012. máj. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát én nemrég voltam a 18.hetes uh-n és már akkora volt a pici,hogy egybe nem lehetett látni semmit se.Legalábbis én nem láttam,csak külön a fejét,a testét és a lábát.
2012. máj. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem 4D-re gondoltam hanem csak a 2D-re!Olyan képet szeretnék amin szépen látszik minden!Amikor voltam uh-on akkor 20hetes voltam és hát nem igazán látszik jól!Igaz akkor háttal volt éppen!
2012. máj. 8. 09:18
 4/6 A kérdező kommentje:

Itt a kép ami 2D és 20hetes voltam akkor!

[link]

2012. máj. 8. 09:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Nana, a 3D amikor térben látod a babát, a 4D amikor térben mozog. :) Nekünk egyébként 25 hetesen remekül látszott 2-3-4D-ben is, szerintem mindegy, attól függ mit szeretnél: ha az arcát is akarod látni, akkor érdemesebb a 3D.


39 hetes kismama

2012. máj. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor szerintem a 3D képet fogok kérni!Alig várom már hogy láthassam a pici babám!Igaz most olyan képet szeretnék amin az egész teste látszik és később szeretnék olyan képet ahol az arca!Majd meglátom mennyire látszik!
2012. máj. 8. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!