Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtétek el/érdemes...

Mikor kezdtétek el/érdemes elkezdeni a baba részleg kialakítását?

Figyelt kérdés

ezt úgy értem, hogy mi pl sokmindent magunk fogunk csinálni, vagyis inkább a férjem: polcokat, a galériánkat be kell deszkázni, pelenkázót építeni (ami lehajthatós lesz).. én ezt soknak látom, a férjem viszont még abszolút nem tartja időszerűnek.... a 22. hétben vagyok, karácsonyi kisbaba lesz.

tényleg nincs még itt az ideje? az én képzeletemben már október-novemberre elkészítenénk mindent készen állna a baba zug, hogy nyugodtan jöhessen

most még csak elképzelés, ruhák és babakocsinak van, és sokmindent be is kell szerezni...


2011. aug. 17. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van rá lehetőségetek, akkor bármikor. De szerintem a férjed biztos tudja, hogy mikor kell elkezdeni, ha ilyen ezermester. A november az reálisnak tűnik. Mert az utolsó hónapban már ki tudja mi, hogyan lesz.

Nálunk ez nem kérdés, mert kis lakásban lakunk, második gyerek jön, mindenünk meg van (nyaraló padlásán), de a lakásba a férjem csak akkor hozza be a babadolgokat ha én a kórházban leszek. Persze, ha nekünk is sok szobás lenne, akkor már én is kialakítottam volna a gyerekrészleget, legalábbis részben biztos.

2011. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is 22 hetes vagyok!:)

Mi most kezdjük. Már voltuk bútort nézni, de folyamatosan keresgélünk, már úgy tűnik meg van. Jövőhéten festjük a babaszobát!

Én a rossz idő beálltáig szeretném,ha minden meglenne, mert nálunk a város babacuccokban egy nagy nulla, a szomszéd nagy városban szoktunk vásárolni. Nem akarok, télen nagy hassal egyedül átrohangálni hetente a csúszós úton, úgy hogy a végére csak azt hagyom, amit elfelejtünk!:)

2011. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen gyorsan dolgozik a párod, de én már tuti addig rágtam volna a fülét, hogy elkezdje. :) Nálunk november végén érkezik a baba, apuka a szobát már kifestette és szeptemberben már be is szeretnénk rendezni. Szerintem nálatok is ideje hozzákezdeni.
2011. aug. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!