Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet fehérje a vizeletb...

Mitől lehet fehérje a vizeletben? Ártalmas?

Figyelt kérdés
13 hetes kismama vagyok,múlt héten voltam a védőnőnél és ő tesztcsíkkal megnézte a vizeletet és azt mondta,hogy kevés fehérje van benne!Annyit mondott még hogy igyak sokat.Mit tegyek?Mennyire ártalmas,menjek vele a dokimhoz?Babámnak nem ártok így?
2012. márc. 19. 07:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még higiéniai dolgoktól, kis folyástól is lehet.

Így pisilj a pohárba: fürdés után közvetlenül, kis pisi a wc-be, aztán középsugár a pohárba, a vége megint a wc-be.

A dokid is ezt fogja mondani.


Ha a harmadik trimeszterben lennél, azt mondanám, folyamatosan nézegessed, van-e fehérje, mert ez a toxaemia előjele lehet (nekem az volt...). Van ilyen tesztcsík patikában, ha aggódsz, otthon is tudod nézni vele a pisit.

2012. márc. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13 hetesen szennyezett volt a minta, minden bizonnyal.
2012. márc. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A legelső vizeletnél is volt benne,de újra megcsináltuk és akkor jó lett.Most megnyugodtam,köszönöm
2012. márc. 19. 08:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Kisebb gyulladás is okozhatta. Sok folyadékot kell ilyenkor inni, hogy kitisztítsa a szervezeted. Ne izgulj, a babádnak nem lesz baja! Ha nagyobb mennyiségben talált volna a védőnő a vizeletedben fehérjét, akkor biztos elküldött volna dokihoz, ahol kaptál volna gyógyszert. De szerencsére ahogy írtad gond nélkül megoldódott a problémád!



Boldog babavárást :o)!

2012. márc. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. márc. 19. 13:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen gond,de csak a hüvelyváladék került bele a vizeletembe.Mikor védőnőhöz készülök rögtön a reggeli fürdést követően, középsugaras vizeletet viszek mintának.Fontos,hogy reggeli,első vizeletből legyen a mintavétel.
2012. márc. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Ez az en kerdesem volt meg a nyar elejen, nem akarlak megijjeszteni, de en a feherje miatt en igy jartam.


Remelem nallad nem lesznek gondok, kitartast.

2012. dec. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!