Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sos. Ez már a szülés előjele?

Szilvi01 kérdése:

Sos. Ez már a szülés előjele?

Figyelt kérdés
ma délelőtt 10kor voltam amnioszkópián,minden rendben volt.azt mondták ha egy kis vérzés lenne ne ijedjek meg. Nem volt vérzés semmi.most kiszálltam a kádból és ahogy megtöröltem ott lent rózsaszínes lett a törölköző.Semmim nem fáj még,se hasam meg semmi.Ez most a vizsgálat miatt van vagy szülni fogok? 40+1 hkm
2012. máj. 8. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:

de hogy rózsaszínes ?

csak véres vagy nyálkás vagy mi?.

lehetett a nyákdugó is ilyenkor mikor meg pitiszkálnak már szokott jönni.

általában fájások kísérik a szülés közeledtét,.

ha nem fáj semmi akkor nincs gond..

2012. máj. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Lehet, hogy a nyákdugó, de az még sajnos nem a szülés jele.

Amiben én reménykedem, az a hétvégi hidegfront. :)

2012. máj. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem csak pár pici folt a bugyin, Inkàbb menj be a kórházba, megnézik hinnèt vérzel, megnyugszol.
2012. máj. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem jött ki egybe semmi nyálkás. inkább olyan mint mikor megjön a mensi az elején tehát csak halvány rózsaszínes a színe. ha esetleg később érzem hogy fáj a hasam akkor az már utalhat arra hogy szülni fogok?
2012. máj. 8. 19:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű, h fájjon bármid a szülést megelőző napokban/órákban, pedig én is azt gondoltam, ha elfolyik a mviz (vagy előbb), onnantól kezdve elindul a fájások sorozata.

Szóval ettől még elindulhat a folyamat, amiért nem érzel semmit.

Egy biztos: ha elfolyik a magzatvíz az már egy biztos jel, h hamarosan megszületik a babád :)

2012. máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm,igen a magzatvízzel tisztában voltam. :)

ugy látszik lehet csak a vizsgálat miatt volt ez a kis vérzés,bár még reménykedem hogy vmi csak lesz itt az éjszaka:) köszi mindenkinek

2012. máj. 8. 20:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt, amikor jól megtapogatták a méhszájat. Valószínűleg sérült egy ér vagy valami, ebből nem lesz szülés (bár szerintem már nem bánnád...) vagy nem biztos hogy szülés lesz, mondjam inkább így. Nekem 2x volt még mindig egyben vagyunk 41+4-kor...
2012. máj. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok.ma reggel elment a nyákdugó,ez már tuti az volt,ugy hogy remélem most már tényleg csak napok kérdése az egész.
2012. máj. 9. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!