Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnyugtatnátok? Miért fájhat...

Megnyugtatnátok? Miért fájhat az alhasam egyik oldala?

Figyelt kérdés

6 hetes babás vagyok, holnap megyek orvoshoz. Meg van már picit duzzadva az alhasam, és érintésre érzékeny az egyik oldala, meg szurkálgat néha. Ha hozzáérek érzékenyen reagál.

Nem vérzek, nincs semmi rendellenes érzésem (kopp-kopp), eddig a mellem fájt nagyon, megduzzadt, tegnap óta meg egésznapos émelygés, hányinger van.

[link]

Ilyen volt 2 napja a tesztem, ugye nem lehet szó méhenkűvüliről, egészséges a baba, ha már ilyen erős a pozitív csík? Ez azt jelenti, ugye, hogy sok hormon termelődik.

Első baba, és nagyon aggódós vagyok :))



2012. máj. 8. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem méhen kívüli már jobban fájna 6 hetesen, mondjuk elviselhetetlenül.


Szerintem csak húzodik a méhed az izmok, és a petevezeték is. Mindenképpen mond az orvosnak mert lehet cisztád, nekem is volt petefészek környéki fájdalmam, ezt belsö UH-al megtudta nézni, hogy van-e ott valami.


Szóval ha éjszaka nagyon fájna menj rögtön orvoshoz, amúgy meg szerintem semmi gond.

2012. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sztem is csak húzódik a méhed én is ilyet érzek,igaz én holnap tesztelek.
2012. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen az elején, most 22 hetesen is nagyon fájt, szurkált. A dokim szerint nyúlnak a szalagok és azt érzem. Több magnéziumot írt fel, és jó is lett, mert pér napja szedek 1 szemmel többet és enyhült.
2012. máj. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Most voltam orvosnál, méhen belül van a baba és 3 mm :) 5 hetes és 6 napos terheeséget írtak rá! :)))
2012. máj. 9. 09:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Gratula a picihez! :) Nyugi,fog még fájni a méhednél a pocid :) Igen,nyulnak a szalagok,11 hetes vagyok,nekem is szokott fájni,még az ágyban is néha ha megfordulok hirtelen.Pihenj ha fáj,feküdj le,vegyél be magneB6-ot,és nyugi.:) Én is ilyen fosos vagyok,már megszoktam h. húzódik,de mégis mindig berezelek hogy most biztos baj van,de nincs.:)Szóval nyugi mindkettőnknek.:)
2012. máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lányok 2.-ik vok,full pozítívat teszteltem ma,és én is érzem amit te:)
2012. máj. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neked is grat :) Jó babavárást!:)
2012. máj. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!