Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kontroll? Baj van, hogy...

Kontroll? Baj van, hogy vissza kell menni?

Figyelt kérdés
18hetes uh után a doki mondta menjek vissza 21hetesen kontrollra.Uh is kell majd akkor?Miért hív vajon vissza?Baj van,vagy másokat is szokott visszahívni?
2012. máj. 9. 07:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem is visszahívtak, mert vastag a hasam alul (fölösleg) és nem lehetett olyan jól látni. De mondta, hogy ne aggódjak, mert durva rendellenességet nem láttak. Neked nem mondtak semmit?
2012. máj. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem,engem a doki hivott vissza,nem az uh-s.
2012. máj. 9. 07:51
 3/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, félreolvastam! :(

Ha nem mondott semmit, hogy baj lenne, akkor ne aggódj!

Én magánhoz járok, 17 hetesen voltam nála, majd 22 hetesen is, és 1 hónap múlva megyek megint.

2012. máj. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Engem azért hívott vissza,mert a babám úgy feküdt bennem,mint a Bécsi kifli..

Ha valamiért aggályaid kétségeid vannak,kérdezd meg a dokit,mielőtt kilépsz a rendelőből.Mindig az az orvos a felelős értetek aki éppen vizsgál vagy u.h-oz,ha nincs állandó orvosod.Lehet legközelebb már más lesz és neki is tudni kell velemit mondani miért mész korábban vissza és téged is meg kell,hogy nyugtassanak.Nem mindig figyelnek az orvosok számukra egy kismama olyan,mint a szalagmunka.Csinálják,mint a robotok érzések és együttérzés nélkül.Kivételek vannak,sajnos ritka.

2012. máj. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez ingyen doki :D Hát majd védőnőt megkérdem max,hátha van ötlete miért hivott vissza.
2012. máj. 9. 08:05
 6/10 A kérdező kommentje:
De a doki nem tud semmit,hát az uh papíron méretek vannak csak.Feje,combcsontja,meg certix azt se tudom mi az.Magyarázott az orvos nekem beutalókról is,de fene tudja mi van:D
2012. máj. 9. 08:16
 7/10 Vipy ***** válasza:
Ha baj lenne, azt biztos közölte volna veled. Szerintem aggodalomra nincs semmi okod, 21-22 hetesen szokták a soron következő vizsgálatokat (ált. UH kontrollt) csinálni. Érdemes lenne egy két bababarát fórumon - oldalon szétnézned, sok hasznos infót tudhatnál meg, és megértenéd az UH-n adott paraméterek jelentését is, mint pl. femur az a combcsontja a babának, annak a méreteit így írják. :) Nem reklámot akarok írni neked, de én regisztráltam a kismamablog.hu oldalon, ahol Vida Ágnes hetente küld okosságokat a babával, és veled kapcsolatban. A megadott méreteket pedig ellenőrizni tudod, hogy hányadik hétnek felelnek meg, ehhez van egy kalkulátor is az oldalukon. Boldog babavárást és kevesebb aggodalmat. Ahogy egy válaszadó is írta, ha valami nem egyértelmű, kérdezz rá, vagy ha az izgalomtól nem tudsz figyelni rendesen, akkor vidd el a párodat, barátnődet vagy édesanyádat a vizsgálatokra, több fül, többet hall. :D
2012. máj. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Barátnő 130km-re:D Párom:dehogy megyek én be. Család 130km-re :D Mindegy,úgyis mennék hetente uh-ra lesni a picit,ha rajtam múlna:D
2012. máj. 9. 09:08
 9/10 anonim ***** válasza:
nem kell közben menned semmi vizsgálatra? nem lehet, hogy annak az eredményét akarja? vagy csak simán megy nyaralni és előrébb hozott?
2012. máj. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem hiszem,nem választott orvos.beutalót akar adni a 24.hetesre azt mondta,de hogy miért a 21.héten,azt nem tudom
2012. máj. 9. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!