Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra 1.6 -os 8 szelepes...

Opel astra 1.6 -os 8 szelepes benzines autóm nagy sebességből vissza kapcsolva pl. :5-ből 4-be kigyullad a sárga kontroll lámpa, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

1-be ill.2-ba lefullad az autó nem megy egyenletessen.mit nézzek meg ill mit cseréljek rajta?

szerelőnél volt már 2szer is és azóta szarakszik a kocsi.válaszotokat előre is köszönöm


2009. aug. 27. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Pontosan jó volna tudni hogy az a lámpa milyen hibát jelez. Mert a fulladás lehet üzemanyaghiánytól ami karbis motornál szimpla dugulás vagy AC pumpa halt be. De ott a kézikönyve a kocsinak nézd már meg.
2009. aug. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a sárga motor jelű gyullad ki,benzin van,gyertya,rotor,levegőszűrő,elostófedél cserélve volt,de nemtudom mi a hiba,akkor fullad le ha 1 illetve 2 esbe megyek ill váltok le,ha üresen állok és megy a motor kb 3/4 normálisan egyenletesen megy kb 1/4 énél szinte leakar állni,nem áll meg csak hallatszik a hangján hogy mjdnem megfullad a motor,ha megyek vele 3-4-5 akkor ok de ha lassítok szarakodik,nem mindig áll le,valaki tapasztalt már ilyet vagy kb tudja mi lehet a hiba kérem segítsen
2009. aug. 27. 20:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy injektoros vagy karburátoros?
2009. aug. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elvileg ahol van motordiagnosztikai lehetőség, ott számítógéppel csatlakoztatva ki kell hogy írja a gép mi a baja, ám van amikor nem írja ki. Egy motordiagnosztika kb. 5000Ft. Kérdezd meg egy Opel szervízben mennyi.
2009. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De csak akkor tudják ezt megcsinálni ha injektoros az autó és van vezérlő "számítógép" és arra lehet rákötni. Nekem 1000ft ért csinálták opel astra f-en, és az injektoros.
2009. aug. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor ha injektoros elviszed egy szervízbe és rákötik a gépet és megmondják hogy mi a baja.

Nálunk az volt a baja, hogy kivetted üresbe akkor megállt a motor, rá lett kötve gépre és kiderült, hogy a sebességszenzor a hibás.

De az a kis sárga lámpa az mindenképp valami hibára utal.

2009. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem 2es golfom van,1.8as,és kivan kötve az olajhűvő.nekem akkor gyullad ki,hogy nincs olajnyomás,ha 160nál mégcsak 4be megyek.hát az opelnál mi a gond?hidrotőke esetleg?ánem..aznemlehet.
2009. szept. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kis sárga lámpa...nekem is Astrám van és hát néha kigyullad a piszok. Volt szerelő aki azt mondta hogy csak azért van, hogy minket dühítsen. Jó persze ha érzed hogy gond van az más, de nekem akkor is kigyullad ha minden OK, csak éppen ferdén áll az autó. Amikor beállok a kertbe, minden alkalommal így van...

Üdv.

2009. szept. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem is Astram van, es igen az a kicsi sarga lampa!!!!sajnos mar nem egy szagepre volt rakotve es persze nem mutatott semmit ki, en Rom-bol vagyok es a szervizesek kozbe meg hulyenek is neztek, mert ok ha elmentek h kiprobaljak h lassuk kigyul-e hat persze h nem gyult ki. de amugy szondat mi is csereltettunk, de ugyanugy kozbe kigyl. vagyis nekem olyankor gyul ki amikor 2-be tobbet kell menjek a kelletenel.olyankor mindig felre allok egy 5 percre es azutan nem gyul ki ha jol vezetem:) de amugy nekem is azt mondtak h fel se vegyem ha kigyul a lampa. de idegesit e smindig felre allok:) es allitolag amikor az eg akkor sokkal tobbet fogyaszt. aztan nem tudom. de akkor ahogy eszre vettem ez az Astraknak az atka!a kicsi sarga lampa:)))
2009. nov. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!