Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismama vagyok.2...

Bébybogyóó kérdése:

18 hetes kismama vagyok.2 napja görcsöl a jobb oldali vesém. Leleteim jók lettek sőt még ultrahangon is megnézte a doktornő és nem látott semmi eltérőt. Viszont már aludni sem aludtam a fájdalomtól! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!nekem is ez volt 20 hetesen! A kisfiam nyomott valami ideget,meg a húgyvezetékemen feküdt,bekerültem az ügyeletre,mert nem múlt a görcs!kaptam 2 infúziót,amitől elmúlt! És nekem vesetágulatom lett! Annyit tudsz tenni,h bal oldalon feküdj,és vegyél be egy Algopyrint!ha nem múlik,akkor kórház!de ne izgulj,ebből nem lehet baj! Csak kellemetlen! 30hkm
2012. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem néhány rúgásától úgy elkezdett fájni a jobb vesém, hogy bementem az ügyeletre. Kaptam infúziót, elmúlt.

Később kiderült, hogy még a húgyvezetékemet is nyomta, ezért pisiltem annyiszor.

1,5 éves kislány anyuja és 23 hkm

2012. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!