Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debreceni kismamák, hol lehet...

Debreceni kismamák, hol lehet Debrecenben (vagy környékén) kismama ruhát venni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sok ruhát kaptam a nővéremtől, mert mindíg egyforma volt a méretünk, de vettem már ruhákat a Malomparkban a Brendonban is, meg a füredi utcán a baby Centerbe is találtam, de ha bemész egy kinai üzletbe, ott is van biztos. Habár ott nem érdemes, én találtam egy cuki kis mami felsőt, de egy mosásra tönkre is ment! Jó vásárplgatást! 25 hetes kismami
2009. jún. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a kínai tökéletesen megfelel árban 'minőségben' meg többféle van. Vannak ott is nagyon jó dolgok. Nekem pont ellenkező példám van nem keveset fizettem egy minőségi márkás alkalmi felsőért (még jó hogy csak kiöblítettem mielőtt felvettem és nem mosógépben mostam) hát akkor az egyszer volt rajtam. Most meg hogy megszűnt a melóm nem is telik drágább dolgokra, inkább a baba dolgai az elsők. Amúgy még a Tescoban is vannak jó dolgok jó áron csak ki kell fogni.
2009. jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! A Cora-ban vettem vászon halásznadrágot, C&A-ban még téli nadrágot, Karát-ban pedig tunika jellegű felsőket. A Brendonban vannak szép ruhák, 1-1-et lehet venni, de nagyon drága. Volt egy üzlet a Kenguru udvarában, ott jó akciót sikerült kifogni, de megszűnt vagy elköltözött.
2009. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mammystic válasza:
A piac utca 77 szám alatt!!! Rengeteg Választék olcso ár!!
2011. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!