Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, aki...

Van itt olyan kismama, aki június végén vagy július elején szül Debrecenben a Klinikán? Hogy vagytok? Kinél fogtok szülni? Nem féltek egy kicsit?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 08:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kinél fogsz szülni? Én is Debrecenbe fogok szülni,de én még nagyon az elején vagyok,12 heteske :)

De oda járok magán orvoshoz.

2010. ápr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én pedig május közepén fogok a klinikán szülni.Eléggé be vagyok már parázva,mivel első baba,fogalmam sincs mi vár rám majd:-)
2010. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Bartha Tündénél fogok szülni!Ahogy közeleg az idő egyre többet gondolok rá,hogy mi lesz:)))De azért nagyon várom:)))
2010. ápr. 16. 14:36
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia:)

én juni 23 -ra vagyok kiírva debreceni vagyok és klinikán fogok szülni:)

nekünk szülésznőnk van:)

én a szüléstől"még"nem tartok de sok más h'ülyeségtől igen ami normális embernek eszébe se jut:D

kislányt vagy kisfiút vártok?

1-2-3 baba?

mi lesz a neve?

ti mikor kezditek elrendezgetni a cuccokat:)?

2010. ápr. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok!A májusi kismami vagyok.Mi kislányt várunk,Zorka Lia lesz a neve.Egyre nehezebb a terhesség,szerintem kb 2 hetünk van hátra.Én kb a 30.hét körül kezdtem a baba cuccait rendezgetni,most kész vagyunk mindennel,csak a kis pipere cuccai nincsenek meg,de azt ugyis a gyógyszertárit használom majd az elején.Ti milyen nemü babát vártok?
2010. ápr. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én június 30 ra vagyok kiírva és Jenei Katalin doktornőnél szülök.A pulzusommal vannak gondok,de ezt leszámítva minden rendben.Ne aggódj,mert a baba is aggódós lesz.Csak pozitívan. Te mikorra vagy kiírva?
2010. ápr. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Július 13ra vagyok kiirva nincs fogadott orvos és kislányt várrunk.Ő lesz a harmadik gyerek .
2010. ápr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én június 4-re várom a babámat, aki kislány és Juhász Alpár Gábornál fogok szülni. Én is türelmetlen vagyok már, és unom, hogy olyan bálnának érzem magam. Tudat alatt félek megint a szüléstől, ( ez már a 2. baba) de igazából jobban várom, mint félek tőle, és nagyon megnyugtató, hogy a dokim mellettem lesz, az elsőt is nála szültem és fantasztikus volt.

33 hetes km

2010. ápr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ÓÓÓÓÓÓÓÓ!Sokan vagyunk,ennek örülök!!!:)))Elvileg júli közepére várjuk,de addig tuti nem húzom!Magas a vérnyomásom,meg a pulzusom és gyógyszerrel sem megy le!Kislányt várunk és első baba:)))!!!!Már megvan mindene,de kimosnai még nem kezdtem el a ruhákat,majd kb.2-3 hét múlva akarom kezdeni!A piperéket én a dokitól fogom beszerezni az elején!
2010. ápr. 20. 15:09
 10/11 A kérdező kommentje:
Mármint gyógyszertárit!:)))Én félek egy kicsit,de a szám az nagy:))))Nade sokan végégcsinálták már,nem én leszek az első:))))
2010. ápr. 20. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!